Żołnierz utopiony przez żonę transa

Dzisiejszy horror z życia wzięty jest dobrym przykładem na to że płeć zmienia się dla pieniędzy lub też uniknięcia odpowiedzialności karnej. Nie chodzi mi o Krzysztofa Bęgowskiego vel. Annę Grodzką, ale niejaką, a ściślej niejakiego Christine Newton – John, który to w latach 80-tych zmienił płeć na kobietę, a w 2006 roku wyszedł za mąż za emerytowanego żołnierza. – 73 letniego, który oczywiście nie wiedział że jego o ponad 30 lat młoda małżonka była pierwotnie mężczyzną….

Wreszcie 73 latek zmarł, a policja w Ohio oskarżyła transpłciowca o nieumyślne spowodowanie śmierci małżonka. W podejrzewaniu go nie było nic dziwnego bo sąsiedzi i znajomi już wcześniej powiadamiali organy ścigania o tym że młodszy od emeryta zboczeniec znęca się nad mężem. To małżeństwo zostało zawarte raczej nie z miłości….

Jednak nagranie, na którym zarejestrował się moment śmierci i długiej oraz powolnej agonii emerytowanego, amerykańskiego żołnierza było bez dźwięku, więc sąd uznał je za dowód nie wystarczający aby skazać transa za umyślne morderstwo. Christine spędziła więc w więzieniu 4 lata, a po wyjściu miała prawo do wojskowej, a zatem nie małej emerytury po tragicznie zmarłym mężu.

Oficjalnie żołnierz zmarł na atak serca spowodowany wycieńczeniem i przetrenowaniem….

Ale co się właściwie stało?

Poniższa historia pochodzi z faktycznych kronik kryminalnych stanu Ohio….

Christinę Newton – naturalizowaną kobietę, a byłego mężczyznę irytowało to że jej małżonek będący już w podeszłym wieku boi się wody lub ma do niej jakaś fobię. Postanowiła więc ją wyleczyć ćwiczeniami z pływania w basenie, na które namówiła mężczyznę.

Gdy ten po długotrwałym pływaniu miał już dosyć. Był zmęczony i chciał wyjść z wody to większa i silniejsza od niego małżonka nie dawała mu. Przytrzymywała go w niej aż 43 razy po jego skrajnym wyczerpaniu. Żona miała go asekurować tymczasem gdy ten już z ledwością łapał oddech trzymała go za ręce i nogi żeby nie wyszedł z wody. Resztkami sił utrzymywał się nad jej powierzchnią, aż w końcu trans przytrzymując emeryta…..utopił go!

Gdy były żołnierz został wyciągnięty z basenu już nie żył. Jego koszmar i torturowanie przez transpłciowca skończyło się śmiercią bo dopiero po niej na to co się dzieje w basenie uwagę zwróciły osoby trzecie. I tak skończyło się małżeństwo…..

Właśnie bezdźwiękowe nagranie kamery z tego zdarzenia trafiło do sądu, który skazał transa na 4 lata więzienia. Nie przekonało ławy przysięgłych, którzy niewzruszenie oglądali jak zasłużony i starszy Amerykanin walczy ze zboczeńcem o życie w ciszy.

Morał, nauka?

I tak to bywa że ostatnią walkę w swoim życiu i to o życie swoje, a nie cudze, ani też o ropę trzeba czasami stoczyć u siebie w domu….Pardon – w basenie. I to nie mając za przeciwnika żołnierza wrogiej armii, ale własnego, zmiennopłciowego męża! Pardon – żonę :D.

I co mi na to powie lobby LGBT?

Jak ten horror z życia wzięty ma się do równouprawnienia kobiet i mężczyzn?

Jak się ma do akceptacji i tolerancji dewiacji seksualnych?

Czyż w przypadku tego transa zmiana płci nie przyczyniła się do uniknięcia odpowiedzialności za morderstwo? I do odniesienia korzyści majątkowej (wojskowa emerytura)?

Czyż nie o to w tym całym LGBT i transach chodzi?

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: