Algierscy islamiści pobili kobietę w ciąży i jej męża za krzyżyk

Jest sobie w Niemczech land o nazwie Nadrenia Północna – Westfalia, tam na zachodzie, a w nim leży miasteczko Hemer w którym według doniesień jednego z portali informacyjnych doszło przed kilkoma dniami do takiego zdarzenia: 25 letni azylant z Erytrei przechadzający się tam ze swoją żoną i z drewnianym krzyżykiem na szyi został napadnięty i pobity właśnie za ten krzyżyk!. Napastnikami okazali się algierscy muzułmanie, którzy nie oszczędzili też ciężarnej żony swojej ofiary. Muzułmanie bili kobietę po twarzy i brzuchu w którym znajdowało się kilkumiesięczne dziecko, a mężczyzna doznał ran twarzy, gdyż napastnicy użyli do tego rozbitej butelki. Muzułmanie, a było ich 10-ciu najpierw zaczepiali słownie i wulgarnie wyzywali młode małżeństwo, a potem przystąpili do rękoczynów. Gdy Erytrejczyk nie zgodził się na zdjęcie krzyżyka został obłożony pięściami i butelkami. Ciężarna żona usiłowała bronić swojego męża, ale w rezultacie otrzymała ciosy w twarz i brzuch, oboje poszkodowani trafili do szpitala. Islamiści zerwali oczywiście krzyżyk z szyi mężczyzny jak również zrabowali parze telefony komórkowe i portfele. Widać, więc czego potrzebują imigranci.

W nadchodzącą sobotę jest w Siedlcach manifestacja właśnie przeciwko takim napastnikom i imigrantom. Zapraszam Siedlczan z ciężarnymi żonami i krzyżykami na szyjach. Możemy kiedyś skończyć tak jak ta para w Hemer, a Siedlce to też małe miasto!.

Policja

Niemieccy funkcjonariusze poszukują teraz dziarskich uchodźców, ale znamienny jest fakt że to już nie po raz pierwszy element napływowy podniósł rękę na mieszkańców Hemer. Mieszkańcy od dłuższego czasu zalewali posterunek policji w tym małym mieście skargami na włamania i rabunki, których sprawcą jest grupa prawdopodobnie imigrantów.

Zastanawiam się kiedy Niemcy będą mieli dosyć tej wielokulturowej szopki i zorientują się że to chodzi o skolonizowanie ich kraju i zniszczenie ich narodu. Muzułmańscy imigranci wytną w pień chrześcijan i autochtonów wszędzie gdzie się pojawią w większej grupie. Czy dalej pozostanie taka sama polityka niejakiej Angeli Merkel (polskiej żydówki) w sprawie imigrantów, którą to ostatnio na łamach jednej z niemieckich gazet chwalił (i Angelę i politykę niemieckiego rządu w sprawie imigrantów) w wywiadzie ze sobą nie kto inny jak Aaron Szechter (Adam Michnik) ? – szef największej,opiniotwórczej gazety w Polsce, jak sam stwierdził na łamach niemieckiej gazety ten dziennikarz wypowiadając się w imieniu Polaków.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: