NIE dla islamskiej dzielnicy w naszym mieście!

Od dzisiaj przez kilka dni pod Halą Targową będzie odbywała się zbiórka podpisów pod petycją partii KORWIN przeciwko przyjmowaniu przez Polskę muzułmańskich imigrantów z Syrii lub Iraku itp. „Nasz” rząd miał problem ze setką Polaków z Ukrainy, a wczoraj została podjęta decyzja o przyjęciu 13 tysięcy islamskich uchodźców wśród których mogą ukrywać się bojownicy Państwa Islamskiego. Należy wspomnieć również że ww. uchodźcy to nie koniecznie biedne i gnębione na wojnie matki z dziećmi, ale często zdrowi i silni mężczyźni w wieku poborowym, którzy zamiast bronić na miejscu swoich ojczyzn i dzieci przyjeżdżają do Europy aby żyć sobie w niej z pomocy socjalnej. Arabia Saudyjska odmówiła ostatnio przyjęcia muzułmańskich imigrantów twierdząc że są im obcy kulturowo, a jakiś wysoko postawiony urzędnik tego państwa stwierdził nawet że uchodźcy mają zaburzenia psychiczne!. Powyższy fakt nie przeszkodził Arabii Saudyjskiej zaproponowania sfinansowania 200 meczetów w Niemczech! tj. w Europie!.

We Włoszech imigranci przebywający w  ośrodku dla uchodźców brutalnie zgwałcili kierowniczkę tego ośrodka, a ponad 77% gwałtów i morderstw w Szwecji popełniają właśnie muzułmańscy uchodźcy….Jeśli nie chcecie aby wasze kobiety chodziły po ulicy w burkach, czadorach i były gwałcone zgodnie z prawem koranicznym*, a wy nie chcecie stracić głowy, która zapewne zostanie nadziana na płot to proszę podpiszcie się tak jak ja się podpisałem!, a podpisy te dotrą niebawem do „naszego” rządu, który tak ochoczo ściąga nam na głowy zagrożenie, które będzie kosztowało polskich podatników więcej niż emeryci i renciści, a odmawia tym samym pomocy Polakom z Ukrainy!.

Nie jestem zaskoczony pozytywnym wydźwiękiem naszej akcji bo ludzie chętnie się podpisują, większość z nich rozumie nadchodzące zagrożenie i traktuje nas życzliwie nie wyzywając od faszystów i ksenofobów.. Podpisuje się dużo ludzi popierających inicjatywę i zgadzających się ze sprzeciwem wobec ściągania nam na głowy bezproduktywnych islamistów chcących żyć z zasiłków wypłacanych im za nasze podatki. Także powiedzcie znajomym przechodzącym pod Halą Targową….Odwiedziła nas nawet policja poszczuta przez jednego z przeciwników akcji, który jakiś czas nas obserwował i lekko wyzywał, dzwonił nawet do wiceprezydent Siedlec!.( Taki pan w czarnym kapeluszu i czarnym płaszczu z plecakiem i różańcem owiniętym wokół dłoni). Policjanci spisali nas, ale nam się już nie podpisali, no cóż żałujemy!.

12011147_512828248864710_7005756768903661899_n

Macie jeszcze głowy na karkach i nie chcecie w Siedlcach muzułmańskiego getta gdzie strach wchodzić?!. To macie szansę się temu sprzeciwić, podpiszcie petycję!. Petycję można też podpisać tutaj i zapoznać się z jej dokładną treścią: http://www.partiakorwin.pl/imigranci

*Znany jest przypadek z Państwa Islamskiego w którym to jeden z muzułmanów najpierw wytłumaczył 12-latce dlaczego wg. Koranu ma prawo ją zgwałcić, a potem to uczynił!. Był dorosłym człowiekiem, islamistą….muzułmaninem!.

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: