Belvedere – 2530 zł – najtańsza z najdroższych….

Żeby pożegnać jakoś miniony i nieodżałowany rok 2014 MikeHarry ma zaszczyt wznieść toast (niestety tylko w piśmie) bo nie stać go na najtańszą z najdroższych wódek świata. Żyrardowski produkt super premium można już kupić za 25 zł, ale to cena za 50 mililitrów, a nie standardowo za 0,7 litra. Ceny innych wódek Belvedere (znaczy się opakowań) przekraczają nawet 25 tysięcy złotych gdyż są przygotowywane na specjalne okazje.

Butelka

Ozdobiona srebrną muszlą bo serwowana najczęściej na festiwalu filmowym w Cannes. Butelkę zaprojektował włoski projektant Roc Sine Labe Doli, a kosztuje ona dla zagranicznych 800 dolarów. Poza tym wódka jest luksusowa i produkowana tylko w Żyrardowie. Na butelce widnieje napis – „Belvedere” (wł. – „Piękny widok”) – siedziba prezydentów RP. Każda butelka jest dokładnie kontrolowana pod względem dokładności  wzoru przedstawiającego rzeczony budynek.

Wódka

Produkowana w małych ilościach i czterokrotnie destylowana, w 1996 r. weszła na rynek amerykański i eksportowana jest na cały świat. Każdy egzemplarz wyrobu jest dokładnie sprawdzany pod względem zawartości alkoholu. Dystrybutorem wyrobu w Polsce jest:Moet Hennessy Polska Sp.z.o.o

Nagrody

W 2007 roku pierwsze miejsce w teście wódek klasy super premium magazynu „Logo”.

Belvedere – oficjalna strona.

belv

belv0

Biedni i głupi

Polaczki biedne i głupie nawet na taką najtańszą z najdroższych wódek świata sobie nie mogą pozwolić. Przynajmniej nie wszyscy, a za granicą piją bo ich stać!. Przeciętny Polak pewnie nawet w życiu nie widział tej wódki. I nie doczytałem się ile ona ma procent/volt.

 

Reklama

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: