Diva – wódka za ponad 3 miliony złotych

I jeszcze tańszy prezent pod choinkę  – wódka za 3 milion6 161 tysięcy i 400 zł!. Ten trunek swojej wygórowanej ceny nie zawdzięcza w 100 procentach opakowaniu , chociaż i ono jest nad wyraz efektowne jak przystało na taką cenę. Jednak wódka nie zawdzięcza jej tylko swojemu opakowaniu, ale i specjalnemu procesowi destylacji, a destylacja ta zajęła podobno wysokie marketingowe podium.

Z czego zrobiona??

Diva Premium Vodka powstała z naturalnej źródlanej wody filtrowanej przez węgiel drzewny skandynawskiej brzozy (dobrze że nie ze smoleńskiej – takiej pancernej:D). W trakcie produkcji trunek przelewa się także przez  pokruszone diamenty i klejnoty.

Butelka

Ozdobiona jest szlachetnymi lub półszlachetnymi diamentami czy, tam kamieniami.

Gdzie kupić??

Akurat w przypadku tego produktu MikeHarry wie że w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Irlandii czy USA. Jednak nadal MikeHarry nie wie ile jedna z najdroższych na świecie wódek ma procent/volt i tu prosi o pomoc drogich czytelników jego bloga, którzy się męczą z jego wypocinami.

Diva0

Z czego zrobiona wódka?

Trunek bazuje na pszenicy i jest potrójnie destylowany oraz „lodowo filtrowany przez nordycki węgiel brzozowy” jak podają angielskie źródła. (Jeśli ktoś z czytelników wie o co chodzi MikeHarry prosi napisać w komentarzu, czym przyczyni się do współtwórstwa bloga.).  Butelka zawiera także wypełnioną pałeczkami buławę, która może być wykorzystana jako dekoracja*.  A butelka zawiera unikalne kombinacje sześciennego cyrkonu! (cokolwiek to znaczy!). „Dymny topaz, różowa tormalina + cytryna  oliwin” – to wszystko co MikkeHarry`emu udało przetłumaczyć się z angielskich źródeł.

Diva

Reklama

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: