Polacy powinni wiedzieć że Izrael ukrywał Żydów, którzy ich mordowali. Np takiego Salomona Morela – oskarżonego o zbrodnię przeciwko ludzkości za to co wyprawiał w obozie Zgoda w Świętochłowicach.
A taki rotmistrz Witold Pilecki, który dobrowolnie dostał się do KL Auschwitz pisał stamtąd raporty o Holocauscie tj. o tym jak się pali i zagazowuje Żydów pokroju Salomona Morela. Z tym że Pilecki był Polakiem skazanym zbrodniczo na karę śmierci przez komunistyczny sąd w PRL, a Żyd Morel też był pracownikiem komunistycznego aparatu bezpieczeństwa PRL. Tacy jak on mordowali Polaków pokroju Pileckiego.
Dziś żydowskie organizacje z USA używając jako narzędzia amerykańskiego kongresu chcą wyłudzić od współczesnych Polaków tzw. mienie bezspadkowe tj. takie, które nie ma właściciela i zgodnie z tzw. prawem międzynarodowym powinno przejść na skarb państwa. Nieruchomości, grunty i pieniądze w wysokości ponad 300 miliardów dolarów mają być zdarte z Polaków przez rządzący aktualnie reżim PIS – u i przekazane Żydom zgodnie z zapisami tzw. ustawy Just Act 447 (no, czy jakoś tak :D).
Z tym że im się to nie należy! Organizacje żydowskie, które chcą tego mienia nie są spadkobiercami jego poprzednich właścicieli!…..
Jest to ewidentne planowanie grabieży i kolejnej zbrodni na Narodzie Polskim, która ma być dokonana znowu przez Żydów pokroju żydokomunistycznej kanalii Morela rękami amerykańskich organizacji żydowskich!
Pikieta Stop447
Wczoraj w takich Siedlcach w mazowieckiem wspólnie przeciwstawiliśmy się tej planowanej grabieży i wraz z Polakami z organizacji Roty Niepodległości zebrałem na mieście (tj. pod Galerią S 😛 ) podpisy pod projektem obywatelskim STOP447.
Zebrane podpisy wylądują najpierw w „polskim sejmie”, a potem najprawdopodobniej w amerykańskim kongresie. Jeśli nie chcesz być ograbiony to podpisz się nam też bo to nie była ostatnia taka pikieta w Siedlcach czy w innym mieście Wschodniego Mazowsza :). Więcej info na dniach na FB :).
Wszystkim, którzy podpisali petycję STOP447 dotychczas serdecznie dziękujemy bo miło wiedzieć że w naszej w pełni zelektryfikowanej i odkułaczonej miejscowości są jeszcze mieszkańcy, którym leży na sercu los przyszłego pokolenia Polaków. Bowiem te 300 miliardów dolarów zostanie zdarte z nich w podatkach lub z obecnych rent i emerytur. Toteż podpisujecie również dla siebie :). To wasze pieniądze! Rząd i PIS nie mają swoich to zedrą z was!….
Mamy czas na zbiórkę do stycznia, a kolejna pikieta jeśli się uda to już pojutrze (piątek) od 16:00-18:00 pod Galerią S (bankiem) w Siedlcach. Można tam poznać też Siedlczan z Rot Niepodległości i nawiązać z nimi współpracę.
https://roty.pl/roty/ ROTY NIEPODLEGŁOŚCI
Krótka fotorelacja ze wczorajszej pikiety STOP447 w Siedlcach
MikkeHarry i prezes Stowarzyszenia KoLiber Siedlce jest tam gdzieś na pierwszym planie nawet. 🙂
P.S Redaktorze Adamie Michniku pozdrów brata Stefana Szechtera w Uppsali!
One thought on “Stop 447/Nie dla roszczeń Siedlce”