Zjednoczenie Konserwatywno-Narodowe Środowisk Patriotycznych Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego z siedzibą główną w Siedlcach

Drodzy czytelnicy moich wypocin, wieści z Siedlec:

Też dołączyłem do tego zjednoczenia w ramach Stowarzyszenia KoLiber. Od siebie dodam, że to co jest w statutowych założeniach zjednoczenia, którego siedziba główna jest w Siedlcach w mazowieckiem robię od lat z innymi działaczami, którzy też podpisali ten dokument.

Na przykład pomagam Fundacji Pro Prawo do Życia zbierać podpisy pod zakazem aborcji i uczestniczyłem w pikietach pt. STOP447, gdzie też zbieraliśmy podpisy na mieście przeciwko roszczeniom żydowskich organizacji z USA wobec Polski.

Bez rolnika nie ma jedzenia, więc nie ma przyszłości, więc zachęcam do wsparcia akcji RolnikHandluje. Roznosiłem ulotki, takie zielone. Są gdzieś na blogu i wielu przedsiębiorców w regionie siedlecko-ostrołęckim wsparło akcję.

Wybaczcie, że post bardziej polityczny i promujący mnie, ale zwróćcie też uwagę na ludzi z Siedlec i okolic, którzy podpisali się pod Porozumieniem….

Na przełomie lipca i sierpnia, bieżącego roku, Powstało Zjednoczenie Konserwatywno-Narodowe Środowisk Patriotycznych


Po kilku miesiącach spotkań i rozmów doszło do zawarcia porozumienia środowisk patriotycznych w naszym regionie. W trosce o wartości cywilizacji łacińskiej, religii chrześcijańskiej oraz w obawie o utratę wolności jednostki i suwerenności narodu środowiska społeczne i polityczne o profilu konserwatywnym, narodowym i wolnościowym, a także
osoby niezrzeszone podjęły decyzję o zjednoczeniu swoich wysiłków pod wspólną nazwą:


Zjednoczenie Konserwatywno-Narodowe Środowisk Patriotycznych Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego z siedzibą główną w Siedlcach.


Nasza działalność ma służyć przede wszystkim interesowi obywateli Rzeczpospolitej Polskiej zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i lokalnym.
Będziemy w sposób zdecydowany:


– bronić ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz pielęgnowanie tradycji i modelu rodziny, którą stanowi związek kobiety i mężczyzny,
– przeciwstawiać się propagowaniu w przestrzeni publicznej ideologii LGBT, która stoi w sprzeczności z wartościami ugruntowanymi przez naszą cywilizację łacińską i naukę Kościoła Katolickiego.


staniemy w obronie naszej polskiej tożsamości narodowej,
– podejmiemy wysiłek na rzecz suwerenności i niepodległości państwa polskiego oraz obrony dobrego imienia Narodu Polskiego
– podejmiemy wysiłek odbu
dowy fundamentalnych wartości w społeczeństwie: naród, wolność jednostki, własność prywatna, przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy, praworządność.
– będziemy aktywnie dążyć do przywrócenia należytego miejsca wartościom narodowo konserwatywnym, oraz nauki Kościoła.
– staniemy w obronie polskiej wsi jako fundamentu gospodarki żywnościowej Polski.

staniemy na straży ochrony własności polskiej ziemi i lasów.
– włączymy się w obronę bezpieczeństwa energetycznego naszej ojczyzny.
Będziemy aktywnie patrzeć na ręce władzy i w przypadku łamania prawa i/lub działania na niekorzyść społeczeństwa zdecydowanie reagować.


W imieniu Zjednoczenia Konserwatywno-Narodowego Środowisk Patriotycznych Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego:
Ruch Narodowy: Artur Jóźwiak, Daniel Jóźwiak
Fundacja PRO Prawo do Życia: Bogdan Hałucha
Stowarzyszenie Patriotyczne Siedlce: Jacek Kamiński
Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi: Leszek Szymański
Partia Wolność: Paweł Wyrzykowski
Młodzież Wszechpolska: Robert Skolimowski, Maciej Kozioł
Konfederacja Korony Polskiej: Mateusz Paudyna, Dariusz Radzikowski
Stowarzyszenie Koliber o/Siedlce: Łukasz Alaba
Ogólnopolskie Stowa
rzyszenie Internowanych i Represjonowanych z Siedzibą główną w Siedlcach: Janusz Olewiński
Patrioci niezrzeszeni regionu wschodniego Mazowsza, mieszkańcy regionu: Marcin Wyrębek, Paweł Płatkowski i dziesiątki innych.
Chęć do podjęcia działań i współpracy w zjednoczeniu zaczynają deklarować również inne organizacje konserwatywne, patriotyczne, propolskie, katolickie oraz osoby niezrzeszone w żadnej konkretnej organizacji.
W najbliższym czasie będziemy publicznie i wspólnie zabierać głos w sprawach leżących w naszym polu zainteresowań oraz kontynuować podjęte już wspólne działania w formie bardziej o
twartej dla med
iów lokalnych. 

Artur Jożwiak, Bogdan Hałucha, Paweł Wyrzykowski, Łukasz Alaba,, Mateusz Paudyna, Dariusz Radzikowski, Janusz Olewiński – Siedlce.

Reklama

One thought on “Zjednoczenie Konserwatywno-Narodowe Środowisk Patriotycznych Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego z siedzibą główną w Siedlcach

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: