Podatek od reklam

Podatku od reklam nie zapłacą telewizję ani reklamodawcy tylko konsumenci, czyli my.

Bo jak telewizję będą miały zapłacić większy podatek to podwyższą sieciom sklepów i producentom ceny za reklamy. Toteż oni podwyższą konsumentom ceny za produkty, które będą tam reklamować.

I tak jak np taki Hochland będzie miał więcej zapłacić za reklamę swojego serka bo telewizja zechce wyrównać se na nim tyle ile podatku musiała zapłacić to Hochland tą wyższą cenę zapłaci i żeby sobie to odbić podniesie cenę serka z 3 zł do 3,90 zł np.

I jak taki Kaufland będzie miał więcej płacić za reklamowanie swojej gazetki to też zapłaci wyższą cenę żeby telewizja odbiła sobie wyższy podatek, ale gazetka może nie być już dla konsumenta bezpłatna, czyli może być : chcesz gazetkę reklamową (reklama) to dawaj 50 gr bo my też płacimy teraz więcej za reklamę ! 😂.

Podatek cukrowy
Jak wprowadzono podatek cukrowy to też go płacą konsumenci bo sklepikarz zapłaci więcej za towar i co zrozumiałe podniesie cenę. Bo skoro on płaci to niech i inni tak samo płacą. To jest taka socjalistyczna bieda-równość i takie ruchy wymusza na przedsiębiorcach socjalistyczny rząd szkodząc de facto zwykłym ludziom bo kramarz sobie poradzi ściągając pieniądze większe ze wściekłych klientów, czyli nas.

Takie napoje jak Heleny i Coca Cola podrożały przecież o ponad złotówkę jak sklepikarze kupowali je już na nową fakturę z nowa ceną, a nie że starą. Sam to odczułem w takich Siedlcach w Mazowieckiem bo Helena, którą często kupowałem dla ciotek kosztowała wcześniej 2,49 zł, a teraz 4,80 zł, a w nocnych sklepach i 5 zł 😮 (za litr).

Protest mediów
Czy stacje telewizyjne przestawały nadawać to co zwykle jak rząd gnębił obostrzeniami, ograniczeniami i nowymi opłatami fryzjerów i branże gastronomiczną? Czy media stanęły w ich obronie ?

Nie. Bo ich to nie dotyczyło. Dopiero gdy PIS postanowił uderzyć w ich pieniądze pod pretekstem PLandemii to protestują. A rząd gnębił media pod tym samym pretekstem co np. branże fitness i gastronomiczne. Kto się wstawi więc teraz za protestującymi telewizjami ?

Ipla nie nadaje bo protestuje. To ja sam odczułem i Telewizja PULS , tak jak Ipla z resztą nadaje czarny obraz z napisami. Znajome co oglądają PULS wściekają się na to bo nie mogą obejrzeć mszy i serialu, ale jednocześnie twierdzą że to dobrze że PIS nałożył podatek na reklamy 😂bo to są PISiorki i dla nich co rząd robi to dobrze….

I jak tu popierać albo nie popierać protest telewizji ? Poprą go baby z Protestu Kobiet ? Który też jest jakby poniekąd przeciwko PIS? A PIS chce teraz uderzyć finansowo w niezależne i prywatne media! To mogły by media i kobiety się ze sobą „skumać” przeciwko PIS.

Szczególnie zszokowały mnie polskie aktorki, które wcześniej lubiłem tj. Magdalena Schejbal i Anita Sokołowska. Mieszają się w Protest Kobiet, ten z błyskawicą i nie wiem po co tak pajacują dojrzałe kobiety z dorobkiem artystycznym. Po co im to ? Bo chyba nie dla sławy i pieniędzy, które już mają!

Drogie Magdo i Anito, jeśli nie wstawcie się teraz za branżami fitness, gastronomią lub…..telewizją 😂,wszak jesteście jej aktorkami bo grałyście w serialach produkowanych przez telewizję i dla telewizji. Miałyście umowy i gażę….

Czyż w przyszłości nie uderzy ten podatek w was obydwie ?

Zakańczając
Po relacjach na FB widzę że obie wpierdalacie i reklamujecie coś kupionego w sklepie np serki 😮.

To był podatek od reklam po Harry’emu.

MikkeHarry zawsze przy was,.zawsze z wami tak jak napalm albo rzep 😍.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: