Wniosek w sprawie umorzenia zaległości podatkowej – fotorelacja

Drodzy,
Okres rozliczeniowy w trakcie i gdyby komuś z was tak jak MikkeHarry`emu przyszło do głowy wnioskować do naczelnika miejscowego fiskusa (w moim wypadku w Siedlcach) o nie egzekwowanie zwrotu podatku, który kilka lat temu został wam zwrócony przez skarbówkę, a po złożeniu korekty PIT-a zwrócony wam zwrot kazano wam nazad zwrócić fiskusowi 😀 to nie wystarczy napisanie o to podania do naczelnika w formacie A4. Takiego z uzasadnieniem i podpisem….

W tym roku rozliczałem się internetowo i program wygenerował mi do zwrotu nadpłatę w wysokości 264 zł, a od jakichś 2 lat wiszę skarbówce 222 zł, które wcześniej mi oddano jako nadpłatę do zwrotu, a później kazano zwracać :D. Logiczne że żadnego zwrotu podatku za rok 2018 nie zobaczę bo automatycznie przejdzie na wierzyciela, czyli na US w Siedlcach, który odbierze sobie w ten sposób to czego ja im nie oddałem, a co on mi wcześniej oddał :).

Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej liczy więc 7 stron formatu A4 zadrukowanych dwustronnie, czyli razem 14 :D. Biedne drzewa! Poniżej zamieszczam obszerną (18) zdjęć fotorelację z tego wniosku, gdyby ktoś go jeszcze nie widział i wierzę że większość zdjęć zrobionych ręką podatnika MikkeHarry`ego jest czytelna :).

Legenda
ORD-HZ Dotyczy nieruchomości, hipoteki przymusowej i praw majątkowych.

Fotorelacja

One thought on “Wniosek w sprawie umorzenia zaległości podatkowej – fotorelacja

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: