V Marsz Wolności i Suwerenności już jutro!

Przemaszeruje ulicami stolicy jak co roku w okolicach 7 października. To właśnie tego dnia Rada Regencyjna ogłosiła w 1918 roku niepodległość Polski po 123 latach zaborów. Marsz ma na celu uczcić to wydarzenie. Jutro idziemy, piszę idziemy bo idę i ja również pod innym hasłem – „Obudź się Europo!

…..”Budzimy Europę, bo to ostatnia chwila, by narody Europy zachowały wolność i suwerenność. To ostania chwila, aby ocalić Europę przed upadkiem, do którego prowadzą rządzący Unią Europejską socjaliści.

To właśnie tacy politycy jak Merkel, Schulz sprowadzili do Europy miliony nielegalnych imigrantów, bo wierzą w chorą ideę multi-kulturowej Unii Europejskiej. To oni ponoszą odpowiedzialność za zamachy w całej Europie, za to że nas Europejczyków rozrywają bomby, rozjeżdżają ciężarówki i za to, że podrzynają nam gardła.

Na szczęście zamachy ominęły Polskę, ale niestety nie ominęły nas, Polaków. Wszyscy pamiętamy Polki, które zginęły pod kołami TIR-a we Francji. Pamiętamy również o Polce brutalnie zamordowanej w Niemczech oraz o Polce, która zginęła w zamachu w Belgii.” – Jak piszą organizatorzy na facebook`owym profilu marszu.

14468702_1101918969884795_4925777455161562796_o

Ruszamy o godzinie 11:00 z ul. Nowy Świat w Warszawie w kierunku Placu Zamkowego!

Ubierz się ciepło w budzik ustawiony na godzinę 11:55 aby w raz ze wszystkimi uczestnikami marszu zrobić budzikową walę i obudzić Europę! MikeHarry idzie też!

W całej Europie zwykli obywatele są zastraszani, szykanowani, surowo karani za mówienie tego, co wykrzyczymy 8 październik na Marszu Wolności i Suwerenności. Dzisiaj Europa potrzebuje przebudzenia i wolności, która może przyjść do zniewolonych polityczną poprawnością zachodnich państwa Europy właśnie od nas, z kraju gdzie jeszcze wolno nazywać rzeczy po imieniu.” – Ten fragment opisu organizatora najbardziej do mnie trafia 🙂 Czyż to nie prawda?

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: