Nekrolog

Z wielkim żalem zawiadamiam pijących mieszkańców Siedlec i okolic że w dniu jutrzejszym tj. 15.09/2016 zginą śmiercią tragiczną (tj. dzięki radnej Elwirze Banach z PO) ławki uliczne na odcinku od ronda 3 Maja/Kilińskiego do skrzyżowania ulic 3 Maja i Słonecznej.  😀

A tak na poważnie to władze miasta podjęły decyzję o likwidacji ww. atrakcji miejskich/użytków publicznych po wielu skargach okolicznych mieszkańców i sklepikarzy dotyczących śpiących na tych ławkach bezdomnych i pijaków. Ww. radna zgłosiła tylko interpelację, w której domagała się od władz naszego w pełni zelektryfikowanego i odkułaczonego miasta konkretnych działań w tej sprawie. W listopadzie tego roku pojawi się jeszcze kamera monitoringu w okolicy ulic: 3-go maja i Floriańskiej.

law

Także władze miasta głęboko wierząc (bo w PIS-ie raczej wierzą, no nie) że pijący mieszkańcy Siedlec i okolic nie znajdą sobie innego miejsca do chlania spania tj. trawników, parku, klatek schodowych, Galerii S, pozostałości po kierkucie, które zasłania teraz pomnik pewnego wielkiego Polaka z aktówką PIS-u w ręku, a który oczywiście nigdy nie pił i nie….postanowiły te ławki po prostu zamordować!

Tak, więc teraz będzie trzeba nie spać, drodzy siedleccy pijacy :).

A jak tam idzie wypłata 500 Plus w siedleckim MOPR-ze.

2 myśli w temacie “Nekrolog

  1. W pobliżu spiżowego pomnika wielkiego Polaka (czy 1,62 m to tak dużo? :P) też znajdują się ławki, umiejscowione są dodatkowo w pobliżu hydranta z darmową wodą do picia. To jedno z potencjalnych miejsc migracji ławkowiczów.

    Polubione przez 1 osoba

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: