Czas na zmianę?

MikeHarry ma zaszczyt was uroczyście poinformować że od kilku dni bierze udział w projekcie UE pod tytułem „Czas na zmianę”. UE wyłożyła na ten projekt ponad miliard złotych, a szkolenia i kursy w jego ramach odbywają się w województwie mazowieckim w Siedlcach i Ostrołęce. MikeHarry razem z 13 innymi uczestnikami (głównie kobietami :D, filolożkami polskimi dopiero po studiach) szkoli się tam na pracownika biurowego

W  trakcie szkoleń trwających 8 godzin dziennie ich uczestnicy dowiadują się min. o szczegółach pracy w biurze i w sekretariacie.

Tj. na szefa kub sekretarkę :D. Szkolenia potrwają do 13 września,a w ich ramach przewidziane jest stypendium w wysokości ok. 1200 zł i staż, również płatny, czteromiesięczny.

UE

Toteż informuję że będę poszukiwał miejsca odbywania stażu! Jeśli więc jakiś urząd/biuro/firma potrzebuje na cztery miesiące stażysty/pracownika, za którego staż nie będzie musiał/a płacić (bo płaci projekt UE) to bym był wdzięczny za odzywanie się do mnie ww. sprawie już od początku września. Mój nr. tel 721 023 390 ; e-mail: mikeharry@op.pl .

Kursy i szkolenia będą zakończone egzaminem potwierdzającym kwalifikacje i certyfikatem UE…

*Poza tym uważam że Unia Europejska powinna zostać zniszczona, a Adolf Hitler był pracownikiem biurowym :D…

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: