Rejestracja kart SIM

Podobno do stycznia przyszłego roku trzeba porejestrować (na dowód) karty SIM! Nie tylko kupione i nowe, ale jeśli ma się już tą samą od 12 lat (tak jak ja) też trzeba zarejestrować. Bo inaczej na początku lutego wyłączą nam sygnał i nigdzie się już nie dodzwonimy! Zto rozmowa ta byłaby zarejestrować trzeba tyle kart ile się kupi…

sim

I tak oto służby specjalne, policja, prokuratury, a może nawet Straż Miejska będą wiedzieli do kogo dzwonimy i o czym rozmawiamy. Jeśli dzwonił bym do kuzyna Mariana z Czech i umawialibyśmy się na przeprowadzenie zamachu w trakcie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i umówilibyśmy się że tam się spotkamy odziani w pasy szachida i pójdziemy wysadzić papieża, dla którego zamknięto wtedy pół miasta to rozmowa ta została by podsłuchana i na naszej drodze stanęli by agenci Secret Service, Opus Dei, Radia Maryja, MOPR-u, Amplico Life lub innego MOSSAD-u.

Ale entuzjastom walki z terroryzmem powiem że na ucierpią ich wolność,  rejestracji kart SIM ucierpią głównie obywatele, którzy nie przeprowadzają ani nawet nie planują żadnych zamachów! Nie ucierpią finansowo, a więc chociaż jeden kamień z serca bo dzięki Bogu i partii rejestracja karty SIM jest darmowa (jeszcze). Ale ucierpią ich: wolność, prawo do prywatności i wypowiedzi, prawa człowieka, jeśli w ogóle przyszłe ofiary rejestracji kart SIM mają poczucie czegoś takiego i tego że powyższe ich również dotyczą z takiego tytułu że są ludźmi.

W ten oto sposób rząd „nasz” zapewne na zlecenie jakiegoś z za granicy lub tego w Brukseli będzie wiedział więcej o obywatelach. Będą wiedzieć o czym rozmawiasz z babcią i z kim flirtuje twoja żona. Dowiedzą się ile lat ma twoje dziecko i od kogo kupujesz marihuanę/mefedron/kokainę – niepotrzebne skreślić. Bo kto powiedział że podsłuchujący będą wyłapywali tylko te rozmowy, w których planuje się zamach na papieża lub prezydenta USA?

Skarga do Trybunału Konstytucyjnego? – Ten nie rozpatrzył jeszcze skargi na swoją własną niekonstytucyjność, więc nawet nie można go nazwać „konstytucyjnym” skoro nie wiadomo czy taki jest czy nie, a więc jak mógłby orzec że rejestracja kart SIM i inwigilowanie obywateli przenajświętszej RP jest niezgodne z jej konstytucją bo łamie podstawowe prawa i wolności w niej określone skoro sam nie wie nawet czy działa zgodnie z ww. aktem?

Wiem że dla wielu z was może to być błaha sprawa i bieda-problem. Możecie mieć to w dupie i iść zarejestrować skoro jest za darmo, a od lutego z niezarejestrowanej karty SIM nie będzie można się już dodzwonić do cioci, dzielnicowego, kochanki, księdza i dealera lub swojego brata w wierze okalanego pasem szachida. Ale to zamach na waszą wolność i niezbywalne prawa, niestanowione przez nic ani nikogo, a wynikające z samego faktu waszego człowieczeństwa. (Bo zakładam że przynajmniej niektórzy z was, którzy czytacie ten wpis są ludźmi).

Dla mnie to po prostu element NWO i brakuje tylko żeby wszczepiali nam w szyję lub nadgarstki czipy z PESEL-ami i minikamerami, które rejestrowałyby i zapisywały na mini-micro-SD-karcie naszą całą drogę z domu do kościoła, z kościoła do baru, z baru do dealera, a od dealera do lasu…

Pozytywne zdanie

Rejestracji polskiej karty SIM można dokonać też na zagraniczny dowód osobisty bez problemu i też za darmo. Mój kuzyn dokonał tego przedwczoraj na czeski dowód osobisty w T-Mobile.

A jeśli by zrobić na odwrót? Znaczy się kartę kupioną na jakiejś Litwie czy na Słowacji i nie zarejestrowaną w Polsce wyłączył by operator z początkiem lutego 2017 roku? Jakiś Vodafone lub blesk? Też trzeba rejestrować? Czy tego nie wyłączą?

Komisja Europejska ma też podobno zlikwidować roaming….

Zastanawia mnie tylko po co to wszystko skoro i tak na wniosek prokuratora operator ma obowiązek udzielić mu informacji o użytkowniku numeru. Jeśli zajdzie podejrzenie popełnienia bądź planowania przez niego przestępstwa czy coś w tym stylu. Ale to chyba działa tylko z abonamentem…

I powiedzcie że ja jestem teoretykiem spiskowym i że mam paranoje…

Ale nie ja chcę podsłuchiwać posiadaczy telefonów na kartę bo boję się że są terrorystami mogącymi w każdej chwili mnie wysadzić :).

2 myśli w temacie “Rejestracja kart SIM

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: