Alarmy bombowe….

Czy domniemany sprawca (zartownis?) dzwoni na policję lub do budynków banków, sądów itp. z informacją że pod ww. podłożony został alkohol?

Skoro nie to dlaczego ten mały karakan chce przed Swiatowymi Dniami Młodzieży wprowadzić w najjasniejszej RP częsciową prohibicję?

Dla Najjasniejszego Pana, króla swiatłosci i nieoficjalnego prezydenta przenajswiętszej RP  – prezesa Jarosława mam taki motyw: niech zakaże handlu bombami przed Swiatowymi Dniami Młodzieży, w trakcie ich i po! I będzie spokój. Niech policjanci robią przed tą imprezą wjazd na chatę obywatelom posiadającym telefony i kartkę z długopisem (bo chyba to trzeba mieć aby napisać anonim lub wykonać fałszywy telefon z zawiadomieniem o fałszywym alarmie bombowym). Także o bycie fałszywym rurobomberem może być podejrzany cały naród…

Ustawa antyterrorystyczna

Żeby była ustawa anty…. to musi być najpierw terroryzm, a że nie ma to dla zastraszenia społeczeństwa, które ma na tą ustawę wyjebane jak na rondo przy ul. Geodetów postanowiono przeprowadzić kontrolowane prowokacje pt. „fałszywe alarmy bombowe”. I nasze tajne służby pod batutą małego karakana z PIS– u wcale nie zajmują się szpiegowaniem na rzecz naszej ojczyzny, ale zastraszaniem jej obywateli – swoich rodaków.

Bo te alarmy to prowokacje zorganizowane przez służby specjalne, aby pokazać masom że terroryzm jednak jest i ustawa jest potrzebna….

Jest potrzebna?

Nawet jesli ustawa jest potrzebna to nie powinna być przyjmowana pod presją opinii publicznej (międzynarodowej). Jest presja bo zaraz SDM, więc dawajcie, szybko, przepchnijmy ustawę bo będzie biba!

Bo zapisy w jakiejkolwiek ustawie na pewno ochronią młodzież z całego globu przed terroryzmem. Butne sformułowania i dumnie brzmiące artykuły zatrzymają pancerny wóz z czterema ciapatymi w srodku, którzy chcą tym wozem wjechać w tłum katolików niosących 15 różnych wizerunków Matki Boskiej na patykach i wysadzić się razem z nimi pasem szahida i tym wozem w powietrze! A tu nie można bo ustawa! Ale z tego co wiem zamach w tej formie został już przez „nasze” służby udaremniony jeszcze przed dojsciem do niego i ww. imprezy, a to wszystko dzięki bratnim służbom z Niemiec, które podsłuchały rozmowy dżihadystów i dały znać Polakom że szykują oni u nich zamach. A tu nie trzeba zamachów bo są alarmy bombowe i kosztują pewnie już prawie tyle co organizacja Swiatowych Dni Młodzieży…

Ciekawe czy autorzy ustawy antyterrorystycznej znają się na terroryzmie/antyterroryzmie, czy tylko na pisaniu ustaw?

Żartownis

Jesli faktycznie ktos dzwoni lub pisze do ww. instytucji z informacją o podłożeniu bomby to potem stoi w tłumie gapiów i przygląda się ewakuacji. Smieje się z akcji policji i szydzi z wystraszonych bankierów i sędziów…. Przynajmniej ja bym tak zrobił :D. Także sprawca może być blisko, a podatnicy płacą. Płacą za czytanie anonimów i brak bomb (patrz: poprzedni wpis).

W Siedlcach

Dobry tydzień temu zawyły w miescie syreny strażackie i znajomi pytali mnie: „jakie mamy dzisiaj swięto?”.  A że w polskim kalendarzu żałób i nieszczęsć swiąt i okazji do picia jest dużo (bo codziennie ktos ginie tragicznie od uderzenia w brzozę pancerną lub potyka się o stopień uciekając z banku, w którym służby specjalne podłożyły fałszywą bombę i uderza głową w próg…procentowy 😀 ). To myslałem że papież przyjechał!

I tak oto gdyby strażacy włączyli syreny bo zauważyli by na niebie zbliżające się nad miasto mysliwce szturmowe to ludzie zamiast do schronów i bunkrów pobiegli by do kosciołów. A w koscioł łatwiej trafić prawdziwą bombą – taką z mysliwca szturmowego. Poza tym w skupisku jest więcej bakterii i samochodów…

…samochodów

Bo to cebulak jeden z drugim w zamieszaniu i swiątecznym ferworze się zapomni, źle zaparkuje i poleci do koscioła. Alarm bombowy okaże się tylko ćwiczeniami (bo w Siedlcach ma podobno powstać Obrona Terytorialna, więc pewnie sprawdzają jak mieszkańcy reagują na różne challeng`e), prowokacją lub fałszywką. Kierowcy w swiątecznym nastroju i kamieniem opadniętym z serca wyjdą z kosciołów i w swoich źle zaparkowanych samochodach zobaczą swiąteczne wezwania do Straży Miejskiej, gdzie dostaną swiąteczne mandaty za złe parkowanie pod kosciołem, do którego przybiegli gdy usłyszeli syreny przeciwlotnicze :D. To będą w takim razie mandaty za głupotę i nie chodzenie na lekcje PO i WOS-u. Za to z religii pewnie mieli ponadprogramową ocenę….

I tak oto znajdą się pieniądze na pokrycie kosztów związanych z akcjami policji, saperów, strażaków, akcjami ewakuacyjnymi banków, sądów, szpitali, które ktos anonimowo zawiadomił o podłożonej w nich bombie!

I ustawa antyterrorystyczna przejdzie na szybko i to przed międzynarodową imprezą! Zastaw się, a postaw się! Bangla wam już? Nowa forma złodziejstwa państwowego 🙂

Może Siedlce to mała miejscowosc bo to nie Warszawa i bomb się tu nie podkłada. Ale nie wiadomo dlaczego na Nowym Swiecie mają budować nowy koscioł, a przy samochodach kręci się tam Straż Miejska….

 

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: