New York Times żąda dymisji kanclerza Niemiec

Nie wiem czemu amerykańska gazeta się wpieprza do niemieckiej polityki, ale skoro ona może chociaż jest za oceanem to ja tym bardziej bo jestem bliżej, tuż za miedzą

Ostatnia informacja o złożeniu dymisji przez Angelę Merkel okazała się kłamstwem i plotką. Poszła zaraz „Sylwestrze w Kolonii” pewnie specjalnie po to żeby wywołać panikę wśród Niemców i przekierować uwagę ichniejszej opinii publicznej na coś innego. Np. na rzekome ustąpienie kanclerza z urzędu.

I wygląda na to że wywołanie ogólnoniemieckiej paniki i zbiorowej histerii całego federacyjnego społeczeństwa nie udało się, ale jakieś lobby nie daje najwyraźniej za wygraną i tu można głosować czy się jest za odejściem kanclerza, czy przeciw. Portal: freiewelt.net.

http://www.freiewelt.net/nc/umfrage/?L=0&tx_jkpoll_pi1%5Buid%5D=129&tx_jkpoll_pi1%5Buid_comments%5D=129

Większość respondentów tej ankiety opowiada się stanowczo ZA odejściem Angeli Merkel jak można zobaczyć po zagłosowaniu. A ja się pytam: czemu ma odejść?

Bo jest z CDU? -głupi argument w świetle sylwestrowych wydarzeń w Kolonii.

A może dlatego że to ona spowodowała kryzys imigracyjny prowadząc tak otwartą i tolerancyjną politykę dla muzułmanów?

I ten ostatni to jest akurat argument PRZECIW jej odejściu! Bo jak już naważyła piwa to niech je teraz pije razem ze swoim narodem. Chociaż nie wiem narodem kanclerza Niemiec są jeszcze tzw. Niemcy czy dzikusy i zboczeńcy z Bliskiego Wschodu i Afryki gwałcący i obmacujący kobiety w Sylwestra. Ale to ostatnie to wina zgwałconych i obmacanych kobiet jak się potem okazuje. Przypomnę że w całej sprawie oskarżona została jak na razie jedna z ofiar.

Pisałem o tym tutaj:

https://mikkeharry.wordpress.com/2016/01/17/pierwsze-oskarzenia-w-sprawie-sylwestra-w-kolonii/

Ja zagłosowałem PRZECIW dymisji urzędującego kanclerza Niemiec bo jak już polska żydówka i córka pastora czy tam rabina wysrała to islamskie gówno to niech w nim teraz drepcze równo, a nie ucieka! Kolejnym krokiem po opuszczeniu przez nią urzędu było by zapewne opuszczenie ichniejszego kraju.

A co do” New York Timesa” i jakiegoś lobby to nie muszę chyba tłumaczyć kto rządzi w USA największymi mediami i Hollywood`em…

A co do imigrantów to proszę : https://youtu.be/fJBOjCam0o4

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: