Nie tylko w Kolonii…

Już chyba wszyscy internauci wiedzą (bo przez mainstream`owe media sprawa została sromotnie przemilczana) co zaszło w sylwestrowy wieczór na dworcu głównym w Kolonii (Niemcy). Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu odpalili tam race i petardy powodując popłoch wśród tłumu, a potem dobierali się do prawie80-ciu kobiet naraz. „Grupka” kilku tysięcy murzynów obmacywała je tam i usiłowała też zgwałcić. Zostały okradzione min. turystki z Japonii, a na głównym dworcu kolejowym w Kolonii ma odbyć się w najbliższym czasie protest Antify…

Jak na ironię, w niektórych miastach Niemiec władze zabroniły tradycyjnego świętowania Sylwestra tj. odpalania rac i petard ze względu na imigrantów! Mogło by to podobno przypomnieć im o czasach wojny w Syrii i mogli by się poczuć nieswojo, wystraszeni, jak nie u siebie… To poczuli się u siebie odpalając petardy w tłumie ludzi w Kolonii, ale ci biedni i skrzywdzeni imigranci nie przyjechali tam raczej z wojny. Przyjechali żeby łapać obce, spacerujące w pobliżu dworca, białe kobiety za piersi i proponować im publiczny seks…

Jeszcze nie wszyscy wiedzą też że do ataku imigrantów w Sylwestra doszło nie tylko w Kolonii, a gdyby nie donosy do tamtejszej policji pokrzywdzonych kobiet to i to by zostało przemilczane, ale imigranci postanowili otworzyć również północny front i spróbować przeszkodzić w obchodach Sylwestra w stolicy Finlandii – Helsinkach, o czym donosi jak na razie tylko niemieckojęzyczny portal sputniknews.de w tym artykule:

http://de.sputniknews.com/panorama/20160107/306966300/finnland-koeln-verhindert.html

Według tego doniesienia około tysiąca imigrantów z całej Finlandii przyjechało w sylwestrowy wieczór do Helsinek aby zorganizować w centrum fińskiej stolicy taką samą akcję jak ci imigranci w Kolonii. Autorzy artykułu twierdzą że dostali takie informacje od helsińskiej policji….

1916345_1140156472685968_7271744003943290117_n

Przebieg akcji zakłócania Sylwestra w Helsinkach
Fińska policja znała najprawdopodobniej już wcześniej plany przybyłych do ichniejszej stolicy muzułmanów, więc dziesiątki tysięcy imigrantów zostały przez nią poproszone o opuszczenie terenu dworca kolejowego w Helsinkach. Dużo osób zostało również aresztowanych.

Helsińscy stróże prawa wiedzą też o trzech przypadkach gwałtów dokonanych przez imigrantów w sylwestrową noc. W dwóch przypadkach zostało już wszczęte postępowanie karne, ale takich przypadków w centrum stolicy Finlandii mogło być tamtej nocy więcej bo poszkodowane kobiety cały czas zgłaszają się jeszcze na policję.

Według funkcjonariuszy fińskiej policji udało się im za pośrednictwem środków prewencyjnych zapobiec większej i poważniejszej zbrodni.

Południowy front – Szwajcaria
W ubiegłym roku Szwajcarzy ćwiczyli ewentualny rozpad UE, a nie dawno jeden ze szwajcarskich generałów zaapelował do rodaków o zbrojenie się przeciwko imigrantów. Według szwajcarskiego generała wzrosło zagrożenie terrorystyczne ze strony imigranckiej dziczy. Z 8 milionów mieszkańców Szwajcarii już ponad połowa jest uzbrojona bo posiadanie broni związane jest silnie ze szwajcarską tożsamością narodową. Co roku obowiązkowo szkoleni są tam poborowi w wieku 18-34 lat. Takie szkolenie trwa od 14 do 21 miesięcy. A generałowi ciągle mało i widzi potrzebę jeszcze większego uzbrojenia Szwajcarów.

*O Helsinkach oczywiście też jeszcze cisza, nawet w necie. A MikeHarry tłumaczy, informuje, rozpowszechnia żeby się wszyscy dowiedzieli o tym co czeka i Polskę jeśli przyjmie ona imigrantów.I tak oto doniosłem wam dzisiaj o trzech europejskich frontach walki z imigrantami. Na południu jest jak na razie najbardziej optymistycznie. Jeden aspekt pozytywny w dzisiejszym wpisie to Szwajcaria. I proszę o rozpowszechnianie wpisu z tymi informacjami (głównie o Finlandię mi chodzi) dalej, w miarę możliwości :).

One thought on “Nie tylko w Kolonii…

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: