Faucety i refflinki

Dosyć tajemniczo zatytułowałem dzisiejszy wpis, ale śpieszę wyjaśnić nie zaznajomionym jeszcze z tematem kryptowalut internetowych że chodzi o uzupełnienie wczorajszego wpisu o miner`ach (kopalniach) do satoshi (groszy BTC).

Klikając kilka razy w ramki na faucecie można dorobić się kilkunastu lub nawet kilku tysięcy satoshi za jednym razem. Konto na https://blockchain.info/pl/wallet/login będzie nimi zasilone przeważnie po 48 godzinach w przypadku faucet`ów.

Szerzej na ten temat rozpisałem się wczoraj w tym wpisie: https://mikkeharry.wordpress.com/2015/11/30/skad-sie-biora-bitcoiny/

Dzisiaj postanowiłem kontynuować temat ucieczki od niewoli banków i piekła dla Nowoczesnej.pl bo tym jest zapewne wirtualna waluta zwana BitCoinem, a nie kontrolowana jeszcze przez nikogo i nie regulowana jeszcze żadnymi aktami prawnymi.

Wprawny czytelnik moich wypocin doszuka się w poniższym tekście drugiego dna, przez które może się do mnie zrazić bo pomyśli że chodzi mi TYLKO o szekle. Śpieszę mu zatem teraz wyjaśnić że tak, oczywiście, chodzi mi RÓWNIEŻ o szekle.

Co to są faucety dowiedzieliście się wczoraj, a dzisiaj napisze o referalach do tych faucetów i o tym do czego one służą. Poniżej przykładowy referal link do jednego z faucetów na https://faucetbox.com/en/list/BTC

http://bibifaucet.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a

Jeśli do wejścia na dany faucet użyjecie tego odnośnika (z moim adresem BitCoin w linku) i klikniecie potem „claim” na niebieskim polu aby udowodnić że nie jesteście robotem i otrzymać satoshi to taki MikeHarry dostanie z tego co nakopaliście 10%! Bo polecił dany faucet za pomocą tego oto linku ze swoim adresem BTC. I oto mi chodziło z tymi szeklami.

Także jeśli tak słabo do tej pory wspieraliście swojego ulubionego blogera takimi wirtualnymi szeklami bo nie wiedzieliście jak to się robi i nie mieliście adresu BTC lub też nie wiedzieliście gdzie założyć to teraz już wiecie i możecie. A nie jest trudno i ciężko.

Jak widać nie tylko straszę muzułmanami i recenzuje filmy, ale też słucham, rozumiem, pomagam :). To do dzieła i na zdrowie!

Nie jestem maszyną!
Po wklejeniu swojego adresu BTC, na który zostaną przesłane wykopane grosze i kliknięciu „claim” trzeba udowodnić że pretendentem do otrzymania satoshi jest faktycznie człowiek. Należy w tym celu wytężyć swoje zdolności manualne i wsunąć myszką kwiaty do wazonu, uzupełnić twarz wąsami i oczami lub napoić biegacza. To w zależności od faucetu i za każdym razem generuje się inny test, ale do łatwego rozwiązania dla użytkowników BTC na poziomie umysłowym 10-cio latka.

Mam satoshi!
Po pozytywnym przejściu weryfikacji stan naszego konta na tym faucecie będzie widoczny na górze strony w raz zinformacją o tym ile trzeba odczekać aby można było użyć tego faucetu po raz kolejny i linkiem do reklamy sponsora. Faucet jest dostępny do ponownego użycia przeważnie po kilkuset minutach. Informacja o tym ile satoshi zostanie wysłane za 48 godzin do naszego portfela BTC jest podawana najczęściej na samym dole faucetu.

http://razercrypt.com/btc/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77aW przypadku tego faucetu klikamy „Get reward” na zielonym tle i możemy wykopać nawet ponad 1000 satoshi za jednym razem!. Jednak po raz kolejny można będzie go użyć po odczekaniu ponad 600 minut. Można oczywiście w tym czasie odwiedzić stronę sponsora faucetu :).

http://btc4you.net/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a Tutaj aby udowodnić że nie jest się robotem należy wykonać prostą, manualną czynność polegającą na odwróceniu obrazków klikając na strzałki umieszczone po ich obu stronach. Do ustawienia w odpowiednim porządku jest najczęściej 2-5 obrazków przedstawiających zwierzęta bądź logo faucetu lub jego sponsora. Po dokonaniu tej czynności klikamy „Get reward” i na górze strony są widoczne informacje o wykopanych groszach itp. Na dole tego faucetu są linki do innych, z których możemy skorzystać w czasie oczekiwania na ponowne aktywowanie się tego dla naszego adresu BTC.

Zakładki
Wracamy do głównej strony tj. do tej, na której jest ponumerowana lista wszystkich faucetów i tam w zakładce „address checker” podajemy po raz kolejny nasz adres BTC i będziemy mogli sprawdzać statystyki naszej aktywności na faucetach oraz podany w procentach i przedstawiony na wykresie czas jaki pozostał do wysłania wykopanych satoshi na nasz portfel w blockchain…

Poza tym możemy w tej zakładce sprawdzić ile nam już zostało wysłane, ile znajduje się jeszcze na koncie faucetów i ile średnio wykopujemy dziennie satoshi :). Jest też wykres dotyczący historii aktywności posiadacza wpisanego wcześniej adresu BTC.

W zakładce „Statistics” znajdziemy natomiast statystyki dla wszystkich faucetów i historię wysyłki wykopanych satoshi dziennie innym użytkownikom. Dla lubiących matematykę i geometrię jest też parę wykresów.

Zakładka „Menage faucets” służy oczywiście do zakładania sobie konta na tym serwisie i logowania się.

Aby swobodnie poruszać się w serwisie faucetów wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Wręcz szkolna znajomość :).

Nie wykluczone że będę męczył jeszcze faucety, gdy zapoznam się z ich innym dobrodziejstwem bowiem MikeHarry również się jeszcze uczy i nie wie wszystkiego od razu. Ale można się uczyć ze mną lub też uczyć mnie :), więc jak macie własne doświadczenia z faucetami to się nimi proszę podzielcie. Tymczasem linkuje inne referale, dzięki którym dostanę 10% z waszych wykopalin 😛 jeśli zdecydujecie się z nich skorzystać.

Pozdrawiam!

http://bitcoindrips.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://dorifaucet.com/btc/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://bluesatoshi.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://www.free-faucet.eu/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://itsrainingbitcoins.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://linda.globeslot.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://www.crystalbit.cz/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://www.faucetbitcoins.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://bitcoin.cryptorials.io/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a
http://www.satoshididu.com/?r=1FxWTZBd2CbKfm1qfuHDRciPX4MKfgc77a

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Faucety i refflinki

  1. Pingback: Uwaga na cryptojacking! – MikeHarry – blog oficjalny

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s