O Francji

Użalających się nad Francuzami pragnę uczulić że wy im rządu nie wybieraliście i to nie wy przywieźliście na pontonie jednego z imigrantów do Grecji. Tego, który potem brał udział w zamachu bombowym podczas meczu. Był zarejestrowany na jednej z greckich wysp jako uchodźca. W tej kwestii odsyłam plakatu antyimigranckiego partii KORWIN, którego ta użyła w swojej ostatniej kampanii. Tak, tego czarnego. Politykę imigracyjną i zagraniczną Francji prowadzą jej politycy wybrani w wyborach przez francuski naród. W swoich kampaniach zapowiedzieli że przyjmą więcej imigrantów i zostali wybrani. Co Francuzi chcieli to mają.

images

Pragnę również przypomnieć o tym że Francja bombardowała Libię bo jej przywódca – Muammar Kadafi nie chciał się rozliczać w dolarach za libijską ropę. Zginęły wtedy setki tysięcy Libijczyków i jakoś nikt się nie przejmuje i nikt nie krzyczy że zamachy…

Przypominam też że Francuzi mordowali i popełniali inne zbrodnie w swoich afrykańskich koloniach np. w Algierii.
Ja im bardzo współczuję i bym się za nich nawet pomodlił, ale nie wiem czy nie odwracać się z tą modlitwą w stronę Mekki aby nie urazić ich uczuć religijnych. Nie wiem w sumie jak mogę im pomóc. Najchętniej pomógł bym im tak jak oni pomogli Polsce w 1939 r. kiedy zrobił na nią zamach niejaki Hitler.

A w ogóle czy czepiający na facebook`ach francuską flagę w dzień po zamachu nie zapomnieli przyczepić tam polskiej flagi 11-go listopada? Nie miałem czasu zajrzeć na you tube w ten dzień bo byłem na marszu, ale za to wczoraj na pierwszym planie serwis ten umieścił francuską flagę z dopiskiem „we stand with Paris” i wisi to do dzisiaj. Ciekawe czy 11-go listopada powiesili tam polską flagę?

Na Państwo Islamskie trzeba zrzucić atomówkę i będzie po problemie. Teraz powinien zadecydować o tym prezydent Francji bo to w końcu jego kraj został zaatakowany przez terrorystów, którzy przypłynęli do Europy na pontonach z Syrii jako uchodźcy. Jeśli tego nie robi to trzeba się zastanowić czyim jest prezydentem bo nie występuje w obronie narodu francuskiego. Może Francja ma jeszcze za mało imigrantów? Powinni przyjąć jeszcze więcej takich dobrych ziomków to będą mieli mniej zamachów :D. Czy Putin nie zareagował by gdyby to bomby wybuchły podczas meczu w Moskwie? Czy Putin nie wystąpił by w obronie Rosjan i nie pomściłby zabitych? Jak dotąd tylko jego wojska odnoszą jakieś sukcesy w walce z dżihadystami z Państwa Islamskiego.

Bułgarzy podobno budują mur na granicy z Turcją, a w innej części Europy też powstaje jakiś mur. Wszystko po to żeby nielegalnie nie przekraczali granic UE terroryści i mordercy. Tylko patrzeć jak Hiszpania w której jest jeszcze raczej więcej Rumunów niż muzułmanów zechce odgrodzić się murem od Francji żeby nie przechodzili do nich tacy uchodźcy co będą podkładać bomby. Jak rdzenna ludność Francji będzie maleć w tak zastraszającym tempie to mur na granicy zbuduje też Szwajcaria, będą tylko musieli podzielić jakoś ten zasrany zderzacz hadronów….Europa ponad podziałami, wspólnota europejska, „…a mury runął”… i „keine Grenzen”. Jak na razie to mury rosną tam gdzie ich wcześniej nie było. Do tego doprowadzi polityka imigracyjna takich państw jak Niemcy i Francja.

Do Polski już przyjeżdżają dawno Francuzi cieszący się z tego że w okół widzą białych ludzi nie wyzywających ich od chrześcijańskich psów i nie każących im zasłaniać tych francuskich ryjów burkami. Jak tak dalej pójdzie to Polsce przybędzie nowych obywateli chociaż wcale nie przyjadą po Dudowe 500 zł na dziecko, nie będą to Polacy powracający z emigracji ani repatrianci z Kazachstanu…

Przybędzie obywateli RP mówiących po francusku i może będzie trzeba narzucić Niemcom jakieś przymusowe kwoty przyjmowania do siebie Francuzów? Przecież to to nie zdolne żadnej bomby podłożyć, a spis francuskich bohaterów wojennych to pusta kartka. Tacy by nam przynajmniej łbów nie poucinali. Chyba że na pontonie z Francuzami ukryła by się jakaś muzułmańska owca (koza?). To byśmy się martwili dopiero jakby się okazało że są terrorystami jak to stwierdziła bodajże Kazimiera Szczuka. Francuzi uciekną do RP naturalnie przed islamem, przemocą, gwałtami, mordami. Oczywiście ci, którzy będą mieli jeszcze głowę na karku…

Wiecie jaki jest francuski wieniec adwentowy?
Cztery płonące samochody na skrzyżowaniu.
Może czas brać się za zbieranie ślimaków? Nowi obywatele RP będą pewnie głodni…

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: