Smród powyborczy

W Komisji Obwodowej nr 2 w przedszkolu nr 20 przy ul. Osiedlowej 3 w Siedlcach nie dopchałem się do protokołu bo było dużo kartek do drukowania, a mało papieru. Jedną z dwóch kopii protokołu, które były do rozdania dostał maż zaufania z PIS-u bo z PIS-u był też pracownik samorządowy. Ja prosiłem prawie godzinę, a on podobno miał pierwszeństwo bo potrzebę protokołu zgłosił wcześniej , tj. na dyżurze popołudniowym na którym mnie nie było. Być może jestem za głupi i nie wiem jak przedstawia się kwestia dostępu do protokołu jeśli nie ma wystarczająco dużo papieru na jego wydrukowanie. Czy pierwszeństwo ma mąż zaufania czy członek komisji?

Kart do senatu było dużo nieważnych bo były pomazane lub pokreślone albo też przy nazwisku pana doktora Kraski były dopisane niedwuznaczne komentarze :). Białe książeczki , tj. listy na posłów nie ważne były trzy (3) w tym jakieś w ogóle puste. Było co pakować i co podpisywać, a jeszcze ten chwalebny głos na „Szczęść Boże” w liczbie 1, słownie: jeden. Mało głosów było także na komitety takie jak: JOW Bezpartyjni (czy coś w tym stylu :P) i Ruch Społeczny RP – od 1- 2 głosów. Dużo głosów  bo ponad 20) otrzymała pani Magdalena Daniel z Nowoczesnej Ryszarda Petru i akurat tym jestem zaskoczony bo nie wróżyłem im dużo. Najwięcej głosów z kandydatów na posłów bo aż 137 otrzymał pan Krzysztof (katroflarz) Tchórzewski z PIS-u.

Zdarzyły się zarzuty do przewodniczącej komisji od jednej z jej członkiń, ale nie zostały wpisane do protokołu. Wyszedłem stamtąd około 03:00 rano, a nasza komisja była jedną z pierwszych (bo trzecią), która przyjechała z workami do OKW :). Ja głosowałem na kandydatów:

Tomasz Jan Gajkowski – senat

Paweł Stanisław Wyrzykowski – sejm

Dziękuję serdeczne za oddanie głosów na listę nr 4 , tj. KORWIN (jestem członkiem tej partii) i pierwszego kandydata na żółtej kartce. Znam ich osobiście i działam z nimi od kilku lat, także myślę że nie będzie to głos stracony! I widzimy się na kolejnych wyborach. Kto wie? – Może wtedy nie będę członkiem komisji, ale kandydatem?

*Po tych wyborach napierdala mnie ząb bo podeszła ropa i robi się opuchlizna 😦 Najprawdopodobniej jakieś zakażenie, a teraz ubezpieczenia nawet nie mam bo i z pośredniaka mnie wyjebali.

One thought on “Smród powyborczy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: