Konferencja – KORWIN, dzisiaj

Dzisiaj tj. 25.09/2015 odbędzie się konferencja prasowa siedleckiego oddziału partii KORWIN o godzinie 15:00. Konferencja jest związana z ostatnimi akcjami tej partii w Siedlcach i z sobotnią manifestacją. Miejsce: pod Jackiem, od strony kościoła św. Stanisława, pod popiersiem Kościuszki, przy ul. Floriańskiej. Konferencja będzie dotyczyła również planów przyjęcia przez Polskę imigrantów muzułmańskich w ramach kwot ustalonych przez Komisję Europejską. Przedstawiciele partii zaprezentują swoje stanowisko w sprawie deklaracji prezydenta W. Kudelskiego o przyjęciu imigrantów do Siedlec i skomentują decyzję „polskiego” rządu w tej sprawie. Należy nadmienić że on jako jedyny poparł kwoty imigrantów do przyjęcia narzucone przez UE, czym wyłamał Polskę całkowicie z Grupy Wyszehradzkiej. Przeciwko tym kwotom były między innymi Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia.

Przybyli na konferencje będą mogli zobaczyć plakat dotyczący przyjmowania islamistów do Polski, taki jakie od kilku dni widać na słupach i tablicach w mieście oraz usłyszeć komentarz przedstawicieli KORWIN-u na temat zachowania Agencji Rozwoju Miasta wobec organizatora sobotniej manifestacji antyimigranckiej o którym więcej w moim artykule na Kurierwschodni.pl:

http://kurierwschodni.pl/protest-przeciwko-imigrantom-w-siedlcach-pod-znakiem-zapytania/

Na konferencji zostanie także podsumowana akcja zbiórki podpisów pod petycją przeciwko przyjmowaniu imigrantów, którzy mieli by być zatrzymywani w Polsce siłą. Będzie również możliwość zadania pytania na konferencji.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: