Stonoga vs. Siedlce

Siedlce to miasto specyficzne i trochę specjalnej troski tak jak i gość, który miał je jutro odwiedzić. Gdzie się nie pojawi pan Zbigniew Stonoga to afery i skandale lub inne kontrowersje związane z jego obecnością. Pan Stonoga bardzo lubi rząd z ul. Wiejskiej i fiskusa, których aż z tej sympatii „pierydoli”. Otóż do naszego w pełni zelektryfikowanego i odkułaczonego miasta nie musiał nawet przyjeżdżać aby wybuchła mała afera co świadczy tylko o wyjątkowości Siedlec i rządzącego nimi reżimu z prezydentem Kudelskim na czele. Strach pomyśleć co to będzie jak wizyta i spotkanie Zbigniewa Stonogi z jego siedleckimi sympatykami dojdą wreszcie do skutku…..

Przedsiębiorca miał się spotkać jutro z mieszkańcami Siedlec na placu gen. Sikorskiego z tym że o jego planowanej wizycie ktoś (oficjalnie lokalne media) doniósł do Agencji Rozwoju Miasta będącej właścicielem terenu na którym pan Stonoga ma „wystąpić” 27 sierpnia bieżącego roku. Wspomniana spółka miejska zażądała od biznesmena zapłaty za wynajem jej terenu na którym ma się on pojawić. Na swoim facebook`owym profilu Zbigniew Stonoga zadał Siedlczanom pytanie:

„Zwracam się z prośbą do moich sympatyków z Siedlec.
Czy możecie mi coś więcej napisać o tych ludziach, którzy chcą ode mnie pieniędzy za to, że spotkam się z wami na chodniku, jak tysiące innych przechodniów?
Kim oni są i do jakich partii należą? znacie ich?”

ston

Agencja Rozwoju Miasta zwróciła się podobno do przyszłego prelegenta z prośbą o udzielenie informacji na temat charakteru i czasu trwania spotkania oraz miejsca w którym dokładnie ma się ono odbyć. ARM poprosiła też o informacje na temat zapotrzebowania medialnego podczas tego wydarzenia. Te informacje będą potrzebne potem do wystawienia faktury….

Jednak pobliski chodnik na którym ma odbyć się spotkanie nie należy już do ARM, ale do Urzędu Miasta Siedlce do którego biznesmen powinien zwrócić się o pozwolenie na organizację spotkania ze sobą w tym miejscu. O całym zamieszaniu poinformowały również wczoraj siedleckie portale informacyjne i będą śledzić sprawę zapewne do końca. Wizyta Zbigniewa Stonogi w naszym wyjątkowym mieście jest na razie nie pewna.

Mikkeharry też zapewne z przyjemnością się uda na ten wiec…

One thought on “Stonoga vs. Siedlce

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: