Podpisy i komisje w trasie!

Komitet Wyborczy KORWIN od kilku dni zbiera podpisy pod listą poparcia swoich kandydatów na posłów do sejmu przenajświętszej RP zarządzonych na dzień 25.10/2015.
Zbieramy też podpisy pod listą poparcia naszego kandydata na senatora pana Tomasza Jana Gajkowskiego kandydującego do senatu przenajświętszej RP w wyborach zarządzonych na 25.10/2015 w okręgu wyborczym nr 48.

Podpisy poparcia pod obydwoma listami można złożyć między innymi u mnie i mogę wysłać też czyste formularze do wydrukowania jeśli ktoś by zechciał pomóc zbierać podpisy i je potem dostarczyć do mnie lub biura KORWIN-u w Siedlcach przy ul. Armii Krajowej 13/2 (nad Carlosem). Także jak coś to dzwonić do mnie – 721 023 390.

Śpieszę również donieść iż zarządzeniem prezydenta naszego w pełni zelektryfikowanego i odkułaczonego miasta zostałem powołany w skład Obwodowej Komisji nr 2 do spraw referendum w Siedlcach jako członek. Pierwsze posiedzenie ww. komisji odbędzie się 28.08/2015 o godz. 16:30 w Miejskim Przedszkolu nr 20 przy ul. Osiedlowej 3. Na tym posiedzeniu komisja omówi swoje zadania i tryb pracy oraz wybierze ze swojego grona przewodniczącego i jego zastępcę. To tak dla tych, którzy boją się być komisarzami wyborczymi za dietę bo nie wiedzą co tam będą od nich chcieć. O terminie obowiązkowego szkolenia dla członków Obwodowych Komisji ds. referendum poinformuję później.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: