Kurier wschodni – wiadomości z Siedlec i okolic

W dzisiejszym wpisie chciałem polecić mieszkańcom Siedlec, Lublina, Lubartowa, Łukowa, Międzyrzeca i Radzynia całkiem nowy serwis informacyjny donoszący o wydarzeniach mających miejsce w tych miastach. Informacje tam są z pierwszej ręki, a redaktorzy często uczestniczą w spotkaniach i posiedzeniach, które władze chcą ukryć przed mieszkańcami i docierają do niewygodnych informacji. Jest to serwis o sprawach lokalnych, więc niech czytelnicy nie spodziewają się wielkich rzeczy ze świata bo przekonają się że i te małe, dziejące się pod ich nosem, na sąsiedniej ulicy wcale nie ustępują w niczym tym pierwszym. Interesanci znajdą tam wiadomości kulturalne, sportowe i polityczne ze swojego miasta, ale też doniesienia o tym co się dzieje w policji!.

Przykładowy artykuł: http://kurierwschodni.pl/zarzuty-dla-siedleckich-policjantow/

Redaktorzy piszący artykuły pochodzą z miast o których piszą i możecie znać ich osobiśćie, a nawet skontaktować się z nimi!. (Zakładka kontakt), a w ekipie siedleckiej dokona się niebawem mała zmiana tzn. jednego z redaktorów. I zgadnijcie kto nim będzie?. „Kurier Wschodni” to inicjatywa w pełni oddolna – medium to nie jest dotowane przez żadne rządy, rady i nie wpływa na treści w nim opisywane ten kto je sponsoruje. Portal cały czas się rozwija i mimo że jest jeszcze dosyć młodym medium ma już ofertę patronatu medialnego!. (Zakładka – Patronat). W serwisie można umieszczać też swoje reklamy, a w celu uzgodnienia szczegółów w tej sprawie należy skontaktować się z twórcami serwisu (zakładka – Reklama). Sam czytam o tym co się dzieje w Siedlcach, a wbrew pozorom dzieją się ciekawe i nie koniecznie korzystne dla mieszkańców Siedlec rzeczy. Jednak śmiem podejrzewać że w Lubartowie czy Łukowie jest tak samo, a redaktorzy „Kuriera Wschodniego” natychmiast poinformują mieszkańców o aferze lub innym regionalnym zdarzeniu o którym władze gmin i powiatów oraz miast wolały by milczeć….

W serwisie pojawiają się nie tylko doniesienia z ww. miast, ale też z powiatów, gmin i wsi położonych w okolicach tych miast. Także zasięg działalności redaktorów „Kuriera Wschodniego” obejmuje prawie że dwa całe województwa!. Dotychczas tylko lubelskie (Łuków, Lubartów) i mazowieckie (okolice Siedlec), ale jak wspomniałem wszystko się jeszcze rozwija…. I życzę serwisowi, jego redakcji z resztą też sukcesów w tej jakby poniekąd społecznej pracy (bo nie są wynagradzani za pisanie artykułów), uczestnictwa w wielu wydarzeniach, dużego patronatu medialnego i wielu wykrytych lokalnych afer!. Życzę też oczywiście całej rzeszy czytelników moim kolegom z „Kuriera Wschodniego”.

http://kurierwschodni.pl/m/siedlce/

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: