Państwo Islamskie obcina głowy dzieciom w Syrii!.

Przerywam doniesienia o horrorach ze scenariuszy filmowych i śpieszę donieść o tragedii nie tylko w niczym nie ustępującej tym pierwszym, ale i przewyższającej brutalnością i barbarzyństwem pomysły twórców filmowych. W cyklu „horror z życia wzięty” mam zaszczyt dzisiaj przedstawić przerażający akt przemocy wobec chrześcijańskich dzieci w Syrii, którego dokonał nie kto inny jak bojownicy Państwa Islamskiego.

Zdjęcia (dla wrażliwych), które zaraz umieszczę w tym wpisie nie są dziełem speców od efektów specjalnych i przedstawiają chrześcijańskich rodziców opłakujących dziecko, któremu muzułmanie obcięli głowę!. Fotografie obiegły nie dawno Facebook`a, a postujący umieścił w opisie że otrzymał je od swojego, chrześcijańskiego przyjaciela z Syrii, ukrywającego się przed muzułmańskimi barbarzyńcami z ISIS. Na obrazach widać jak rodzice opłakują ciało swojego dziecka zdekapitowanego przez islamskich żołnierzy przy chrześcijańskiej szkole. Poza tym tego dnia zostało tam uprowadzonych (podobno) ponad 20 innych – chrześcijańskich dzieci!.

1. Ojciec niesie głowę swojego zamordowanego przez muzułmanów dziecka.

img55778a29d87f5
2. Matka trzyma ciało swojej córki, pozbawione głowy.

img55778a9acda10

A wy, jakie macie problemy?.
I gdzie jest latynoski papież gdy głowy chrześcijańskich dzieci są obcinane przy chrześcijańskich szkołach?. Czy wisząc na telefonie rozmawia o ekumenizmie z jakimś emirem lub kalifem?. Powtórka z takiej „rozrywki” będzie niedługo we Francji, a w późniejszym czasie w Niemczech.

MikeHarry.

6 myśli w temacie “Państwo Islamskie obcina głowy dzieciom w Syrii!.

  1. Fakt. W obliczu takich tragedii jakie widzimy na tych obrazkach wszystko inne przestaje się liczyć. Należy też pamiętać o tym kto jest autorem tzw. „Państwa Islamskiego” – Klub Bilderberga i loże z: USA, UK, Francji i Niemiec.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Źródła powszechnie uznawane za przedstawiające spiskową teorię dziejów twierdzą też że autorem „Państwa Islamskiego” jest tzw. międzynarodowe żydostwo :). Słyszałem już i takie opinie.

      Polubienie

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: