Ukrzyżowanie i spalenie – Ukraina

Dzisiaj kolejny horror wzięty z życia, a tak gwoli ścisłości to z Ukrainy. Myślę że po tym krótkim nagraniu co poniektórym odechce się wspierać banderowców i innych nazistów na Ukrainie, piszę tu o całej Europie.  Poniżej przedstawić chcę czyn jakiego kilka dni temu (chyba przedwczoraj) dopuścili się członkowie, (żołnierze?) z ukraińskiego i chyba najbardziej sławnego batalionu „Azow”, a mianowicie o to co z robili z rzekomym rosyjskim separatystą. I myślę że film ten urazi uczucia co poniektórych fanatycznych katolików. Podobno większość członków ww. grupy paramilitarnej ma powiązania z neonazistami, albo sami nimi są.

Ukraińscy bojownicy samozwańczego batalionu „Azow” bojownikom ruchu oporu i berkutowi nie lada straszną wiadomość do Donbassu. – Nagranie na którym przybijają jednego z członków ruchu oporu do drewnianego krzyża i podpalają go na żywca. Według autorów film został nagrany w Ludowej Republice Doniecka, czy tam Donieckiej Republice Ludowej – jak zwał, tak zwał:).

Ci co widzieli tę tą okrutną zbrodnię twierdzą że nie da się na to patrzeć,a  nagranie jest dla widzów o mocnych nerwach i mało wrażliwych.  – Gówno prawda bo film nie jest zbyt krwawy i nie za dużo też na nim widać. Na wrażliwość i nerwy działają sugestia (jeśli już wiemy co będziemy oglądać), wyobraźnia (pobudzają ją dzikie krzyki ofiary) i skojarzenia (z Jezusem Chrystusem). I odpowiedzcie sobie tak szczerze na pytanie – wyobrażacie sobie jak to jest zostać przybitym gwoździami do drewna (w tym przypadku tylko ręce) i podpalonym?. Chcielibyście spróbować?.

No, cóż mam nadzieję że dzięki skojarzeniom z prorokiem odłamu pewnej wiary nie powstanie jej nowy odłam – uznający za mesjasza rzekomego separatystę ukrzyżowanego i podpalonego przez zamaskowanych Ukraińców z batalionu „Azow”. Wyznawcy takiego proroka powinni nosić chyba kałasznikowy i tryzuby zamiast medalików, a przebicie boku domniemanego Rosjanina jakąś banderowską włócznią przymierza jest co najmniej wątpliwe bo słabo widać to co następuje po tym fakcie (nie krwawi).

Hipokryzja?

Bo najważniejsze są zbrodnie Państwa Islamskiego w Iraku i Lewancie. Potępiane przez większość unioeuropejskich rządów!. Wszakże morduje się tam Chrześcijan, ale samym oburzeniem opinii publicznej i notami dyplomatycznymi nie powstrzyma się podrzynania gardeł, rozstrzeliwań i publicznych podpaleń. Ukrainę mamy drogie Tuski i Merkele, czy inne Srakoze bliżej!. I czy jeśli tam dokonuje się takiego okrucieństwa, podobnego do tych czynionych Chrześcijanom przez morderców w Państwie Islamskim to nie powinno się tego również potępić i zwrócić na to uwagę?.

Jest wręcz przeciwnie – media i czołowi, unijni politycy milczą, odwracają swoje mainstreamowe głowy i udają że nic się nie stało. Nie ma migawki we Faktach, czy wzmianki w Teleexpressie. Czyżby Ukraina była do tego za blisko?. Czy to interesy, władza, pieniądze lub inni Wielcy Panowie (Iluminati?) zabraniają swoim posłusznym rabom nagłaśniania tej sprawy?. Bo lepiej żebyśmy nie wiedzieli….

A od MikkeHarry`ego można się dowiedzieć i śmiem twierdzić że to jest jak na razie jedyne opracowanie na ten temat po polsku. W Niemczech donosi o tym również jakiś bloger, a w Wielkiej Brytanii portale internetowe, ale też krótkie i słabe wzmianki. Tam najwyraźniej jakieś informacje się przedzierają, ale nas omijają bo przecież dla Brytyjczyków i Niemców jesteśmy po drodze z Ukrainy!. Także dowiadujemy się z obcych mediów, chociaż jesteśmy bliżej….

Mam nadzieję że oglądało się miło i przyjemnie!.

MikkeHarry.

Reklama

One thought on “Ukrzyżowanie i spalenie – Ukraina

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: