Równi i równiejsi, czyli kwota wolna od podatku

 Rządy państw nazywanych państwami Trzeciego Świata, takich jak Namibia i Kambodża, a bliżej Chorwacja podwyższyły ostatnio swoim rabom (obywatelom)  kwotę wolną od podatku i w skali złotego wynoszą te kwoty teraz po kilkadziesiąt tysięcy złotych, nawet po ponad 60 tysięcy. Taki numer odwalił też rząd Jej Królewskiej Mości w Londynie swoim tfu! – obywatelom i ichniejsza kwota wolna od podatku wynosi teraz rocznie ponad 10 tysięcy funtów, czyli jakieś 30 tysięcy złotych z hakiem.

A w przenajświętszej RP

Rządząca koalicja projekt ustawy o kwocie wolnej od podatku w wysokości 6253 odrzuciła twierdząc że podwyższenie tej kwoty jest po prostu niemożliwe, czym zdegradowała spory kraj w środku Europy do rangi jej czarnuchów  – gorszych niż przymierające w większości głodem, ciemne ludki postpol-potowskiej Kambodży i afrykańskiej Namibii. Według tejże koalicji zwiększenie inkryminowanej kwoty sytuacji finansowej i społecznej rabów wegetujących (niektórzy chwilowo, kolega ostatnio straszył że wybiera się do Londynu do roboty) na ziemiach obecnej RP wcale by nie poprawiło, a wręcz przeciwnie….pogorszyło by. Z tego wynika że Polak to frajer i „Negro of Europe” jak mawiał swojego czasu Korwin-Mikke w brukselskim jewrochlewie. I weź tu ku**a trzeźwy bądź!. I weź tu idź do roboty!…..

Równiejsi

Na Pomorzu jest niejakie Redzikowo, a w tym Redzikowie stacjonuje sobie amerykańskie żołdactwo, które od „polskiego” ministerstwa finansów dostało ostatnio prezent w postaci przywilejów podatkowych.* Rozporządzenie przewiduje że Amerykanie będą mogli sobie importować z USA różne towary ( w tym piwo, papierosy, spirytusy i cygara) nie płacąc od tego podatku polskiemu państwu, tak jak jego raby wegetujące w nim na co dzień. Przywilej ten obejmie również rodziny żołnierzy i pracowników kontraktowych z USA, więc musi sobie nasze państwo te straty poczynione na rzecz sojusznika jakoś i na kimś odbić i dlatego zwiększenie kwoty wolnej od podatku dla NAS jest niemożliwe!. Skoro oni nie będą płacić to my musimy za nich, a oni nas w razie czego podobno obronią.

Poza tym będą mogli sobie importować motocykl, samochód lub łódź turystyczną – jedną sztukę rocznie bez opłacenia polskiego podatku, dobra konsumpcyjne i te służące do folgowania nałogom wyrażone są również w sztukach i litrach co do ich bezpodatkowego importu na rok. Także prawdziwy negro z  krwi i kości podatku u nas nie zapłaci, ale ten ….of Europe już tak i to jeszcze za tego pierwszego, więc podwójnie!.

* I dlaczego mnie boli dupa akurat tutaj?. Bo ja mówiłem, uprzedzałem i ostrzegałem że w wyścigu po przywileje cudzym kosztem będą się ścigać różne grupy. Frankowicze i górnicy, związkowcy i nauczyciele, ale z jankesami to ktoś przeszedł samego siebie i to bynajmniej nie oni. Dupolizizm, służalczość i Wdupowłazizm naszych rządzących w stosunku do „naszych sojuszników” podpowiedziały im żeby lepiej samemu zaproponować być może przyszłym wyzwolicielom jakiś przywilej kosztem rabów zanim sami o to poproszą!. Było by odpowiednio i kulturalnie po gratisowej małpce i paczce „Apap-u” na ból głowy, ale wyskoczyli aż ze zwolnieniem z podatków!.  Jakby stać mnie było na wakacje to pojechał bym do tej zasranej Chorwacji zobaczyć w czym tam oni są lepsi od nas i popytał jak to jest im źle i gorzej od kiedy ichniejszy rząd mniej im kradnie w podatkach….

Kto ma w Polsce dobrze?.

MikkeHarry.

4 myśli w temacie “Równi i równiejsi, czyli kwota wolna od podatku

  1. Błagam, nie dodawaj więcej swoich zdjęć w postasz, bo straszysz i naucz się najpierw języka polskiego w stopniu godnym bloggera, potem bloguj.

    Polubienie

  2. faktycznie, literówka u mądrego człowieka to błąd karygodny i przepraszam.
    Jednakże(o ile znasz poprawne znaczenie tego słowa) skończ z tym gównem.

    Polubienie

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: