MikkeHarry zaprasza i donosi

Serdecznie zapraszam was drodzy nieszczęśni czytelnicy moich wypocin na piątkowe spotkanie z europosłem Januszem Korwin-Mikke, które odbędzie się o godzinie 20:00 na OSiR-ze przy ulicy Prusa 6. Ja też się tam pofatyguje, a to nie koniec niespodzianek bo JKM nocuje w Siedlcach do których to przyjedzie z Mińska mazowieckiego gdzie wyląduje….

Plakaty na mieście już wiszą między innymi przeze mnie, więc chyba nie będziecie mieli problemu z trafieniem. Jutro jedzie drugi rzut plakatów na słupy i tablice w gminach powiatu garwolińskiego, a w powiecie siedleckim jeszcze tylko w gminie -Wodynie bo wszędzie indziej już wiszą. Jak widać nie zaniedbujemy nieszczęśników mieszkających na zadupiach miast i staramy się dotrzeć do każdego, nawet najdalszego zakątka województwa mazowieckiego w którym jest jakieś zainteresowanie czy też struktury KORWIN-a, a jeśli nie ma to staramy się je tam budzić i budować.

Przemarsz wojsk

Wczoraj tj. we wtorek 24 marca 2015 r. między innymi przez nasze w pełni zelektryfikowane i odkułaczone miasto przejechało kilka kolumn wojsk amerykańskich jadących z Estonii do Niemiaszków przez Białystok, Sokołów podlaski, Siedlce, Łuków, Lublin itp, potem mają jechać przez Czechy. To podobno rzadka operacja w trakcie pokoju bo mieli do przejechania jakieś 2 tysiące kilometrów, a że jechali jakieś 50-60 km/h to im trochę to jeszcze zajmie i w Lublinie mieli się na dodatek zatrzymać na noc. Napisałem – „w czasie pokoju”, ale może ta demonstracja siły z amerykańskiej strony mająca przestraszyć ruskich oraz pokazanie braku szacunku i pogardy dla państw przez które mogą sobie normalnie przejechać i nikt im nic nie zrobi to zwiastun czegoś, co dopiero nadchodzi??. I to bynajmniej nie pokoju. Ludzie wychodzili z uczelni i biur żeby pomachać do jankesów i zobaczyć murzyna, no cóż to tylko świadczy o nich.

Amerykanie bez większych problemów przejechali sobie przez kilka państw wschodniej Europy z których żadne nie protestowało i po bratersku ich przepuściło do Reichu, dając tym do zrozumienia Putinowi gdzie mają swojego bliższego sąsiada  – mocarstwo z ropą i gazem. Czy żadne państwo nie będzie też protestować jeśli kolumny wojsk amerykańskich zatrzymają się w nim na dłużej, a murzyn w mundurze nie będzie już taką rzadkością i atrakcją?.

Wyglądało to mniej więcej tak:

Widziałem tylko jedną kolumnę, stojąc w lesie na granicy gmin Siedlce-Suchożebry. Jechały 2 wozy opancerzone, 2 hummery, ciężarówka i ciągnik z jakimś sprzętem. Wszystko poprzedzone małą suką z polskimi psami i wozem Żandarmerii Wojskowej (polskiej), która miała ich chyba prowadzić. Drugiej kolumny się już nie doczekałem w Siedlcach bo jak się dzisiaj rano dowiedziałem i tak zmieniła trasę przejazdu, a była w mieście kilka minut przed godz. 13:00. Pierwotnie mieli jechać ulicami: Kaźmierzowską, Jagielły, Terespolską, Sokołowską i Starowiejską. Skręcili w jakąś inną.

Kolumny takie były 3, a ostatnia przejechała przez miasto o 15:30, w drugiej miały być czołgi (na lawetach) i śmigłowce (w Sokołowie było je słychać i widać). Według nie potwierdzonych źródeł i informacji kolumn miało być więcej , nawet do 7!. Ale z tym to ktoś już przegiął pałkę i chciał zasiać panikę lub nie zdrowe podniecenie okolicznego ludu, który miał powychodzić z pracy, szkół i szpitali żeby zobaczyć murzyna. Ewidentnie w ten sposób ktoś chciał wywołać zamieszanie żeby odwrócić uwagę ludzi od tego co miało by się w tym czasie stać, tego co chciał zrobić……

Przyszło mi do głowy na koniec:

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: