Siedlce – się dzieje!

KoLiber Siedlce – nowe władze

Ostatnio Mikkeharry rzadko bywa na facebookach bo nie ma w domu neta. Częściej się pojawia w realu. I  tak oto wczoraj na walnym zebraniu siedleckiego oddziału stowarzyszenia KoLiber wybrano nowe władze. Prezesem został (np.) pan Mateusz Paudyna, wiceprezesem pan Adam Paweł Justa, no a sekretarzem oddziału zostałem nie chwaląc się – ja!. W trakcie zebrania członkowie stowarzyszenia złożyli sprawozdania  ze swojej dotychczasowej działalności min. skarbnik oddziału pan Kamil Ludwiczuk, a przewodniczącym zebrania był pan Adam Paweł Justa.Wszystkim wybranym MikkeHarry serdecznie gratuluje!.

Spotkanie z księdzem Adamem Skwarczyńskim

O godzinie 20:30 tego samego dnia tj. 19.022015 w środę odbyło się zorganizowane przez KoLibra (oddział siedlecki) spotkanie z księdzem Adamem Skwarczyńskim z Rakowca. Wywód księdza dotyczył paruzji (ponownego przyjścia Chrystusa na ziemię) i apokalipsy, końca świata, ale nie tylko. Spotkanie zostało nagrane i MikkeHarry coś tak czuje że niebawem pojawi się w sieci, a jego uczestnicy zadali księdzu wiele pytań. Ksiądz Adam na końcu spotkania zaprosił uczestników na odprawianą przez siebie mszę w swojej kaplicy w Rakowcu.

 

Zbiórka podpisów za JKM

Zbieractwo podpisów na listach poparcia dla kandydata na prezydenta szanownej RP pana Janusza Korwin-Mikke idzie jak krew z nosa bo nie ma chętnych do zbiórki publicznej pod halą. MikkeHarry sam jak pies stał nie będzie i chętnych do pomocy prosi o kontakt z nim na nr. tel. 721 923 390. Pojawił się nawet pomysł z chodzeniem po PKP czy PKS i nagabywaniem ludzi, więc jak ktoś ma czyste listy to może poradzić sobie i z tym sam. Zebrane podpisy zawsze jakoś odbierzemy. Ale powyższe nie zmienia faktu że publiczną zbiórkę (jeszcze jedną przynajmniej) bo 3 się już odbyły i tu podziękowania za współpracę min. dla Rafała Blocha, Damiana Deresa, Marka Rosłana i Karoliny Wyrzykowskiej, Piotra Szostka i jeszcze kilku innych kuców) wypadało by jeszcze zorganizować w kilka osób.

Sądźmy się! – zaproszenie

25.02/2015 w siedleckim sądzie rejonowym odbędzie się rozprawa oskarżonych o prowadzenie agitacji wyborczej bez zgody pełnomocnika wyborczego panów Pawła Wyrzykowskiego i Tomasza Gajkowskiego. Oskarżycielem jest biały murzyn inżyniera melioranta niejakiego Wojciecha K. znanego szerszej publiczności jako prezydent Siedlec pan Jarosław Głowacki – wiceprezydent tychże Siedlec, który będzie w tej sprawie zeznawał. Na uwagę zasługuje fakt że dwóch ww. panów to PISuary, a oskarżonymi są sympatycy partii KORWIN. Rozprawa odbędzie się o 14:30 i MikkeHarry gorąco na nią zaprasza!. Sam też tam będę!. Z tego co mi wiadomo to poszło o udostępnienie na prywatnym portalu społecznościowym materiałów wyborczych ww. inżyniera melioranta pełniącego akurat funkcję prezydenta Siedlec. Oskarżeni zrobili to w swoich domach, przed prywatnymi komputerami i na swoich prywatnych profilach facebook`owych. Taką oto myślozbrodnię popełnili w domowym zaciszu!.

Konferencja  KORWINa

Kilka dni temu przed wejściem do siedleckiego Zakładu karnego odbyła się konferencja prasowa dotycząca właśnie tego oskarżenia. Przybyli między innymi dziennikarze z telewizji Wschód i RDC i oczywiście MikkeHarry, poza tym kilku sympatyków KORWINa i przechodniów. Jednym z jej głównych bohaterów był autor filmu w linku – oskarżony Paweł Wyrzykowski, ale zobaczyć i usłyszeć można na nim obydwu oskarżonych.

Obu kucom życzę powodzenia i wygranej!.

Polsat News

MikkeHarry zaprasza również przed telewizory!. Wszystkich mających w domu Polsat News zaprasza do obejrzenia w nadchodzący poniedziałek programu nadawanego w tej stacji na żywo o godzinie 20:00 pt. „To był dzień: Otwarcie”, będę siedział tam sobie na widowni z kilkoma innymi kucami z Siedlec, już z resztą nie pierwszy raz.

Mińsk Mazowiecki i JKM

W tym samym czasie tj. w poniedziałek w Mińsku Mazowieckim odbędzie się spotkanie z panem Januszem Korwin – Mikke – prezesem partii KORWIN. Mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic gorąco na nie zapraszam!. Jeśli naprawdę ich to interesuje to się sami dowiedzą o czas i dokładną lokalizację spotkania bo ja nie wiem, nie będzie mnie na nim. I nie będę podawał wszystkiego wam na tacy, macie przecież wolne wole i własne rozumy – jednym słowem – jesteście dorośli!….

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: