Atak nuklearny na Ukrainę już był?, czy dopiero będzie?

Dzisiaj wpis miał być zupełnie o czym innym bo jak zauważyliście rzadko tu męczę Ukrainę i to co się teraz na niej dzieje bo uważam że i tak wystarczająco dużo osób czy to publicznych czy prywatnych się nad tym teraz znęca. Włączam TV* – Ukraina, włączam internety – Ukraina, czytam gazetę – to samo. Strach ku..a otworzyć lodówkę!. Postanowiłem jednak zrobić wyjątek ponieważ przed oczy wleciał mi niemiecki artykuł podesłany od znajomego sugerujący zupełnie coś odwrotnego o aktualnych wydarzeniach na Ukrainie, odwrotnego od tego co szczekają właśnie reżymowe mendia gównego ścieku. Dla MikkeHarry`ego jest to po prostu kolejna wisienka do tortu zwanego Ukrainą, nie wyczerpująca pewnie jeszcze tego co można  by o niej powiedzieć. Ludzka wyobraźnia jest podobno nie skończona – donosy o pozbawianiu ciał ukraińskich żołnierzy (martwych) organów i sprzedawaniu ich w Niemczech (podobno jakiś doktorek się tam tym zajmuje), a ukraińscy znajomi moich znajomych twierdzą że ciało kuzyna wróciło z wojska zaszyte od jaj po grdykę itp.  Dalej są głosy o zielonych ludzikach, separatystach, a niemiecki artykuł wysuwa całkiem inną tezę i zdanie jego autora na temat wydarzeń na Ukrainie. Bo jak już leży to można ją jeszcze kopać, ale sami oceńcie ile w tym prawdy:

Dniepropietrowsk 28 stycznia 2015 roku

USA do tej pory kompletnie myliły cel ukraińskiej rewolucji, dąży się bowiem do dyktatury jakiegoś prawicowego przywódcy/wodza. Jarosz, Parubi….i inni wielcy prawicowi są mocno wspierani przez USA (Prawy Sektor finansuje USA i Kolomojski do 50%, prawy sektor jest uzbrojony/wyposazony w najnowocześniejszą broń).

Aktualnie przygotowania przedstawiają się jak następuje:

W czerwcu 2014 roku centrala Prawego Sektora została (podobno) przeniesiona do Dniepropietrowska. W Dniepropietrowsku znajduje się centrala prywatnego banku oligarchy Kolomojskiego i Kolomojski mieszka też tam. Dniepropietrowsk jest w całości w rękach ukraińskich faszystów.

Kolomojski używa Prawego Sektora do swoich interesów, szantaży i wywłaszczeń.

USA używają Prawego Sektora do przeprowadzenia ludobójstwa na wschodnich Ukraińcach (mieszkańcach wschodniej Ukrainy).

Kolomojski jest dobrym przyjacielem amerykańskiej administracji i najsilniejszym przeciwnikiem Poroszenki. Kolomojski finansuje batalion ASOW – jeden z najbrutalniejszych batalionów w tej wojnie domowej. Kolomojski wprowadza żądaną przez USA brutalizację/brutalność (wobec) narodu, Poroszenko raczej nie. Od października Kolomojski wycofał się bardzo do tyłu i było mało co o nim słychać. Jego prawa ręka  – Filatov również znikną jak tło w październiku 2014 r. – żadnych więcej (od tamtego czasu) wpisów na Facebook`u czy Twitter`rze.

Grudzień 2014

W tym miesiącu doradca rządowy i kierownik instytutu do problemów z globalizacją podał do publicznej wiadomości informację według których na wschodzie Ukrainy mogła eksplodować taktyczna broń atomowa!, za co można było obwinić Rosję. Świat był by całkowicie/zupełnie zszokowany tą informacją i udowodnienie rosyjskiej niewinności było by coraz mniej możliwe.  Doradca rządu jest krytykiem Putina i twierdzi że propaganda (rosyjska?) jako przyczyna tego donosu wypada z traktować z lekkim bezpieczeństwem (WTF?!).

Po tym jak w USA zostało zrealizowane (urealnione?) że z ukraińską armią nie ma do wygrania żadnej doniczki**, zostały podjęte środki/kroki, wydane zarządzenia.

W grudniu 2014 roku Urząd żeglugi powietrznej Ukrainy zamknął na nieokreślony czas i na prośbę wojska lotniska w Charkowie, Dniepropawłowsku i Saporoszju (?). Podczas blokady tych lotnisk do Dniepropawłowska przyleciało w całkowitej ciszy (potajemnie) wielu oficerów NATO z wysokimi rangami i bardzo wielu najemników i żołdaków NATO. Ci żołnierze i planiści – oficerowie NATO pełnią w tych trzech miastach funkcje wartownicze.

Można z tego wywnioskować że Dniepropietrowsk zajął centralną/główną pozycję w dążeniach (ukraińskich?) do wojny z Rosją.

Położenie/stanowisko się zaostrza

W styczniu bieżącego roku (niejaki) Sacharczenko wydał rozkaz, żeby nie brać żadnych ukraińskich jeńców, czyli  – dla jasności  – wszystkich zabić. Według aktualnych doniesień ukraińscy żołnierze zostali planowo/celowo zapędzeni w kocioł***. W samym tylko Debalcewie jest osaczonych 10 tysięcy żołnierzy i istnieje jeszcze podobno ze 4-5 kotłów (okrążeń, osaczeń).

Faktycznie trwają teraz (w tym czasie) potężne ofensywy ukraińskiej armii na terenach zajętych przez rebeliantów. Dokładnie jak w 2014 roku przypuszczał doradca rządu tak ma to przebiegać że Ukraina opanuje teraz mały kawałek terytorium co będzie entuzjastycznie i radośnie przyjęte przez zachodnie media. Następnie w jednym z kotłów (okrążeń) eksploduje bomba atomowa i unicestwi dużą ilość osaczonych tam żołnierzy.

Znaki gęstnieją/szerzą się i mówi się otwarcie o puczu przeciwko Poroszence, który powinien się udać/odnieść sukces w połowie lutego (tego lutego). Jak zawsze jest tak że to co jest rozpowszechniane otwarcie/publicznie jest tylko odstępstwem/odchyleniem/odwróceniem od faktycznych zamiarów/planów.

Teraz ukraińskiemu sztabowi generalnemu zostały wykradzione informację noszące znamiona branych na poważnie. Ponieważ zgadzają się/pokrywają się one z przedstawianymi/opisywanymi prognozami jak i z aktualnym położeniem w całości.

Oryginalny artykuł ze zdjęciem

*Bo dzisiaj możecie MikkeHarry`ego oglądać na żywo o 20:00 w Polsacie News. Program: „To był Dzień Otwarcie”, mam nadzieję że nie o Ukrainie, a dzisiaj jednym z zaproszonych gości będzie p. Kazimiera Szczuka.

**Jakiś idiom, nie wiem o co tu chodzi z tą doniczką do wygrania.

*** W militarnym/wojskowym znaczeniu kotła.

Tłumaczył: MikkeHarry

Od MikkeHarry`ego

I widzicie teraz że co by nie mówić lub nie pisać o Ukrainie to zawsze można powiedzieć i dopisać coś jeszcze!. Coś co się komuś żywnie podoba i co mu ślina na język przyniesie. Jeszcze tam tylko UFO nie wylądowało chyba, ale ja wróciłem po świętach ze Lwowa cały i zdrowy. Wszystko jedno czy to prawda czy nie media i inne portale społecznościowe są zalane informacjami wylewającymi się z paszczy i klawiatur czy piór autorytetów i specjalistów od Ukrainy. Albo nawet i nie koniecznie specjalistów bo od kiedy jest ukochany Facebook z Twitter`em każdy może być sobie i innym osobą publiczną nie ruszając dupy z domu. I MikkeHarry też korzysta z tego.

P.S.

Połowa lutego już za 5 dni więc okaże się ile prawdy jest w tych jakby poniekąd niemieckich rewelacjach. Czy nastąpi atak nuklearny zabijający setki ukraińskich żołnierzy?. Czy jakiś dziennikarz znajdzie na spalonym gruncie nadpalone NATO – wskie epolety?. I kto do cholery faktycznie stoi za tym Prawym Sektorem?. – Seans tylko w TV! i to na żywo, na pewno nie przegapicie!. Okaże się czy warto było strzępić języki i klawiatury, marnować tusz, czy to tylko brednie i problem zastępczy żeby zając czymś na chwilę przestrzeń publiczną.

 

 

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: