Snoppen och Snippan – penis w pełnym galopie, czyli edukacja dzieci po szwedzku

Wczoraj gdzieś między zamachami w Belgii, a międzynarodowymi politykami maszerującymi po Paryżu (więcej ich tam niż w Tupolewie smoleńskim, ale nic nie podpowiadam), u nas górnicy i Kopacze, a szwedzka telewizja państwowa (SVT)  w swoim cotygodniowym programie edukacyjnym „Bacillakuten” wyemitowała krótki, rysunkowy filmik którego bohaterami są śpiewające narządy płciowe….

I nic nie było by w tym niepokojącego gdyby „bajka” zaadresowana była do starszych Szwedów i emitowana w odpowiednim czasie, jednak był to program edukacyjny dla …..dzieci. Skoczna melodia + rysunkowy teledysk z tańczącymi i ubranymi w kapelusze Snopp`ami (szwedz. – siusiak) stała się szybko hitem internetu, a przez you tube ocenzurowana jako dostępna dopiero od 18 lat, telewizja obruszona na you tube`a natychmiast zażądała aby odblokować ten majstersztyk kinematografii i you tube na to przystał.

Siusiak w pełnym galopie i elegancka cipka zmusiły telewizję do tłumaczenia się przed szwedzkimi rodzicami bo nie wszyscy z nich byli zdania że rozśpiewany penis z waginą to najlepszy sposób na nauczanie o ludzkim ciele dzieci w wieku od 3-6 lat bo do takich jest adresowany program. Jednak większości szwedzkich rodzicieli z wypranymi w socjalizmie mózgami program dla dzieci się spodobał. Ciekawe co sami oglądają. No, cóż trudno się dziwić stanom umysłu rodziców w kraju w którym ponad połowa krewnych zmarłego nie zgłasza się po jego ciało i jest ono kremowane dopiero po 2 miesiącach przez państwo, na koszt podatników. Cwani i oszczędni ci Szwedzi – nie płacą za pogrzeb członka rodziny ze swoich. Po co?, przecież można zaczekać aż będzie za darmo.

Według reżyserki programu telewizja otrzymała wiele listów z prośbami o poruszanie częściej tematu snopp`ów i snippan`ów w programach dla dzieci!.  Poza tym ona jak i inni twórcy filmu myśleli że piosenka pomoże dzieciom w nauce przez zabawę bo jest to najlepszy sposób na edukację takich maluchów. Przecież edukacja dzieci na temat ich ciała to główny cel programu „Bacillakuten”. Kajsa Peters uważa też że w en sposób zachęci dzieci do rozmowy o tym dlaczego mają cipki i siusiaki, a rodziców przekona do rozmów o tym ze swoimi pociechami, chociaż to już raczej nie będzie konieczne, przynajmniej w stosunku do większości szwedzkich rodzicieli (patrz. poprzedni akapit).

Gdyby tego było mało to „niektóre” środowiska oskarżają szwedzką telewizję państwową o transfobię! (WTF?!) twierdząc że program ich obraża po nie każda dziewczynka ma cipkę, a nie każdy chłopiec penisa i dlaczego w ogóle to penis nosi kapelusz, a cipka maluje sobie rzęsy?. W genderowym i tolerancyjnym świecie jest przecież na odwrót!. Autorzy programu przeprosili za tą homofobię, faszyzm i nietolerancję wszystkich szwedzkich pederastów, transwestytów,narcyzów, zeofilii…bo takich wynaturzeń u nich dostatek. I obiecali poprawić swój karygodny błąd….realizując kolejne odcinki!.

Teraz zapewne Szwedzi doczekają bardziej tolerancyjnych wersji „Snoppen och Snippan” dla ww. mniejszości, oo, przepraszam – dla dzieci tychże mniejszości! bo każda mniejszość ma swoje prawa i uważać trzeba żeby nikogo nie urazić. Nawet racjonalnych i tolerancyjnych grubasów z wąsami ubranych w damski kapelusz i sukienkę bo przecież oni mają cipkę, a jeśli ktoś twierdzi inaczej jest faszystą i homofobem. Wszystko by było w porządku gdyby „Bacillakuten” robił programy dla nich, ale to jest bajka dla dzieci!.

Czego byście się spodziewali po kraju w którym luterańscy kapłani są ped…,przepraszam – odstępcami, a pastorem może być też kobieta?. W tym krótkim programie esencja szwedzkich realiów:

I na koniec jeszcze polskie tłumaczenie teledysku „Snoppen och Snippan” jednak tym razem nie tłumaczył MikeHarry:

Oto siusiak w pełnym galopie,
Ten, kto nie ma majtek, dynda siusiakiem i pokazuje goły tyłek.
Cipka jest świetna, uwierz w to
Nawet u starszej damy wygląda elegancko.
Są tak różne, ale właściwie to taka sama rzecz.
Sikasz przez penisa albo cipkę, jeśli jesteś dziewczynką.
Siusiak i cipka to wspaniały gang.
Siusiak i cipka śpiewają nasz refren.
Siusiak i cipka mieszczą się w naszym ciele.
Wiszą i machają na małym ciałku.
Cipka jest świetna!
Baby I Love You!

I teraz widzicie jakim językiem socjalistyczno – homoseksualnej nowomowy są uczone szwedzkie dzieci. Można się w tym wszystkim pogubić tzn. kto ma siusiaka, a kto cipkę, kto jest pastorem, a kto pederastą. Jednak u nich to już normalne, natomiast nie normalni są faceci w kapeluszach ze snopp`ami i kobiety ze snippan`ami malujące sobie usta bo to faszyści i homofoby!. Ktoś mądry kiedyś powiedział że „takie będą Rzeczpospolite jakie ich młodzieży chowanie”. Czy to stwierdzenie sprawdzi się i dla Szwecji?.

*Obiecałem nieszczęśnikom odwiedzających mojego bloga w Szwecji że dla nich też coś kiedyś będzie i słowa dotrzymałem. Spełniłem obietnicę to pamiętajcie że MikeHarry jest jak Komnonwicz – jak mówi tak robi!. I tak już wyjeżdżając z tej Szwecji żeby się już nad nią nie znęcać pojedziemy na kilka słów do Austrii gdzie ostatnio zezwolono homoseksualistom, transwestytom itp. tzn. takim parom na adopcję i posiadanie dzieci! Dziwne trochę bo stało się to przed zalegalizowaniem  takich małżeństw, więc dzieci nie dość że adoptowane to będą jeszcze nieślubne!. Niech sobie zboczeńcy sami spróbują zrobić dziecko, ale wtedy wraz będzie nie ślubne!. Austria jest mało katolicka, grasują tam po parlamentach mniejszości tureckie i chyba nie tylko jak widać. Jednak MikeHarry myśli że tutaj nie jest jeszcze za późno i jest co ratować jeszcze. Mam nadzieje że Austria nie stanie się drugą Szwecją.

Opuściłeś Panie Szwecję, to przynajmniej świeć Panie nad Austrią!….

MikeHarry

 

One thought on “Snoppen och Snippan – penis w pełnym galopie, czyli edukacja dzieci po szwedzku

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: