Timber Falls 2007 – Ofiara Spełniona

Dwójka zakochanych postanowiła spędzić weekend na górskim szlaku „Timber Falls” w zachodniej Virginii Najpiękniejsze górskie widoki przysłaniają jednak ich uwadze fakt że cały czas są obserwowani podczas tej wycieczki. Jak tylko spróbują „zgrzeszyć” zostaną za ten grzech surowo ukarani w imię Boga. I tak oto zaczyna się ich walka o przetrwanie zwieńczona uwięzieniem przez mieszkańców miasteczka i torturami. Coś wspólnego ma z tym kobieta, która doradziła im zboczyć z pierwotnego szlaku, który obrali i wybrać rzadziej kontrolowany przez straże, tytułowy „Timber Falls”. Perspektywa odbycia przedmałżeńskiego stosunku jest przy takich pięknych widokach nad wyraz kusząca i podczas tego przyłapuje ich grupa pseudochrześcijańskich psychopatów z bronią, którzy wymierzają im dotkliwą karę za ten grzech. Jednak to nie ci kolesie są tutaj najgroźniejsi bo zaraz potem dziewczyna bohatera znika i okazuje się że jest przetrzymywana, ale bynajmniej nie przez uzbrojony, chrześcijański patrol.

t1

Narzeczony odnajduje swoją ukochaną w piwnicy leśnej chaty, przywiązaną do stołu, nie przytomną i otoczoną świecami i krzyżami, ale to nie Bóg jej to zrobił i to nie on zgotował obojgu los jaki ich teraz czeka. Szybko okaże się że porywacze nie mają dobrych zamiarów w stosunku do przyjezdnych i że to nie ich pierwszy raz. Tortury przy pomocy metalowych, zardzewiałych narzędzi, obcinanie części ciała i biczowanie – to metody, którymi gospodarze postanowią skłonić swoje ofiary do reprodukcji na stole przy nastrojowej muzyce. Nasi bohaterowie wezmą też nietypowy ślub, a w sprawy tajemniczych zaginięć turystów nie są zamieszani tylko bezdzietni gospodarze leśnej chaty….

Film jest dla fanów takich produkcji jak „Droga bez powrotu” czy ‚Wzgórza mają oczy”. I nie jest dla wrażliwych na krew i tortury oraz wrażliwych na ludzką krzywdę. Oglądając go można się wkurwić i poczuć nienawiść do bliźniego tj. do porywaczy i zechcieć im zrobić taką samą krzywdę jaką oni robią swoim ofiarom. Produkcja przypomina też trochę „I spit on Your Grave” tylko że tam małej rzezi dokonuje zgwałcona we wsi laska z tego co MikeHarry pamięta.

ti2

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: