Wychowana w szafie…znowu po amerykańsku

Horrorów mam dostatek i nie tylko tych wyreżyserowanych bo najlepsze scenariusze pisze życie i to takie można powiedzieć że filmy dokumentalne bardzo moich czytelników interesują, bardziej niż wymyślone horrory i tragedie. Życie nie próżnuje i co dzień prawie dostarcza mi materiału na wpis bo dzisiaj miał być znowu o jakimś filmie, ale zdecydowałem że z tym poczekam. I będzie dzisiaj historia 21-letniej studentki psychologii, która pomaga ofiarom przemocy domowej i nadużyć seksualnych, a dlaczego?. To zobaczcie sami….

W 2001 r. jako 8-letnia dziewczynka trafiła do szpitala i ważyła 11 kg, a lekarze żeby ją nakarmić musieli użyć metody stosowanej u ofiar holokaustu. Przeszła też wiele operacji bo jej narządy wewnętrzne były poważnie uszkodzone, ale wyszła z tego i żyła potem w innej rodzinie, tak bo jednym z jej oprawców tzn. tym który ją tak załatwił była jej biologiczna matka!. Wszystko stało się oczywiście w USA…

Co się właściwie stało?

Matka oddała dziecko do adopcji zaraz po porodzie, jakiś czas później się jednak rozmyśliła i zażądała od adopcyjnych rodziców zwrotu córki. Koszmar dziecka zaczął się gdy po 3-letnich utarczkach obu rodzin z sądem (bo adopcyjni rodzice nie chcieli oczywiście oddać dziecka), dziewczynka wróciła do swojej biologicznej matki, żyjącej z konkubentem. „Matka” zamknęła ją w garderobie, gdzie spędziła kolejne 5 lat. Spała tam, bawiła się znalezionymi odpadkami i załatwiała fizjologiczne potrzeby. Jadła to co „matka” wrzuciła do tej szafy – też odpadki. Kiedyś dała jej nawet makaron, ale nie pozwoliła jej go połknąć tylko kazała żuć. Dywan mokry od uryny i innych fekaliów, a ona miała tylko cienki kocyk, który z resztą też przesiąknął….

Ojczym

Drzwi do garderoby otwierały się co kilka dni, a”matka” na cały regulator włączała country, wtedy przychodził jej partner i brutalnie gwałcił dziewczynkę, po wszystkim wrzucał ją z powrotem do szafy jak inne odpadki.  „Matka” również znęcała się nad córką i godzinami razem z konkubentem przypalała ją papierosami. Jak relacjonuje sama ofiara – była w stanie agonalnym i nie mogła się ruszać. Poza tym dziewczynka mieszkająca przez 5 lat w szafie słyszała jak na podwórku bawią się jej brat i siostra bo „surowi rodzice” mieli jeszcze inne dzieci, ale znęcali się tylko nad jednym….Ciekawe dlaczego?*

I taka dobra zabawa „rodziców” trwała by pewnie w nieskończoność, gdyby nie sąsiadka która usłyszała krzyki dziecka i wezwała policję, potem był szpital. Dziewczyna nazywa się Lauren Kavanaugh, pochodzi z Athens w stanie Alabama. „Surowi rodzice” zostali skazani na 30 lat spokojnego i bezpiecznego życia na koszt amerykańskich podatników, ale MikeHarry`emu wydaje się że gdy współwięźniowie dowiedzą się o tym jak „matka” traktowała swoją córkę to będzie tam gwałcona przez współwięźniarki drutami wyrwanymi z prycz, a ojczym pozna bliżej przedstawicieli wpływowej mniejszości seksualnej, oni również poznają go….głęboko.

*Tutaj ukłon w stronę psychologów  i specjalistów od przemocy w rodzinie czy innych patologii. Dlaczego znęcali się tylko nad jednym dzieckiem?. Napiszcie w komentarzach:).

I teoria MikeHarry`ego o USA się potwierdza – patologia, przemoc, ‚inteligencja”, narkotyki, zboczenia…. Na myśl przychodzi mi tylko jeden odnośnik do popkultury. To wizja artystyczna znanego już nam tutaj poznańskiego rapera „Słonia”, ale kto wie czy nie wydarzyła się naprawdę lub nie dzieje się właśnie….gdzieś w USA.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: