Wychowanie po amerykańsku, czyli zabicie i torturowanie 3-letniego dziecka!

I w cyklu horror z życia wzięty, bo dowiedziałem się z komentarzy że ich tu za mało,a  to przecież blog o horrorach MikeHarry doniesie wam o jakby poniekąd amerykańskiej parze, która u nas mogła by być dobrą parą do programu „Surowi rodzice” na TVN. Okrutne zabójstwo 3-letniego dziecka niezbyt ładnej blondynki (matki) zostało dokonane 4 listopada nie dawno minionego roku przez nią samą jej puszystego, zarośniętego (chyba typowy Amerykanin) konkubenta.

Oboje twierdzą że torturowali i skatowali dziecko bo nie chciało jeść śniadania i tym oto zasłużyło sobie na przywiązanie taśmą klejącą do krzesła i pobicie patelnią. „Surowi rodzice” w wersji amerykańskiej już dawno bili swoje inne dziecko, jednak tym razem prokuratura zareagowała i zażądała dla pary kary śmierci. Po pobiciu dziecka jego matka związała mu nogi, a następnie „rodzice” powiesili chłopca głową w dół żeby szybciej umarł. I kiedy umierał we dwoje wyskoczyli na pizzę, zakupy i ruchanko. Ten fakt został

Zdarzenie to zostało okrzyknięte największym bestialstwem w USA, a para twierdzi że jest niewinna!. I tutaj znowu przypomina się to co MikeHarry pisał tutaj przy innych okazjach, nie koniecznie horroru o USA. Wszystko co najgorsze i patologie to w USA i z USA!. Jak widać ojczyzna wolności i światowy żandarm walczący w różnych miejscach świata o prawa ludzi, dzieci i zwierząt ma w tej kwestii dużo do roboty u siebie w domu. Zdziczenie społeczeństwa amerykańskiego i to nie koniecznie czarnego obrazuje amerykańską cywilizację między innymi przez takie wydarzenia. Co ciekawe to że o zdziczeniu, kanibalach, mordercach, epidemiach i w ogóle wszystkim co najgorsze mówi się w USA o Europie wschodniej. Dla nich to tu jest najgorsze średniowiecze i zabobony z patologiami, gdzie psy dupami szczekają. Teraz wiecie i widzicie….

Na koniec jeśli jesteście jeszcze przed śniadaniem to MikeHarry funduje wam look na parę dzieciobójców w tym matki zamordowanego przez nią samą chłopca. Widać od razu że ich twarze nie wyrażają nic oprócz tępoty, otyłości i narkotycznego głodu. Nieogolony mężczyzna wydaje się nawet być w szoku!, zapewne dlatego że dowiedział się że za takie rzeczy wsadzają albo  i gorzej…. Cieszcie się widokiem, wyżywajcie się słownie bo jest na kim. Ciepłe słowa w komentarzach na temat nie tylko wyglądu tej pary, ale i samego wydarzenia mile widziane. Jeśli ktoś was wkurwił w realu i chcielibyście mu wygarnąć to jak widzicie nie on jest najgorszy….Macie okazje i pole do popisu.

oni

2 myśli w temacie “Wychowanie po amerykańsku, czyli zabicie i torturowanie 3-letniego dziecka!

  1. Już kiedyś pisałem że jeszcze się nie odniosę bo nie mam informacji na ten temat, oprócz tego że jest zaginiona. Słyszałem plotki że jej ciało znaleziono w lesie nad zalewem bez organów, ale policja tego nie potwierdza, wręcz przeciwnie. Mówi się też że to nie jedyna dziewczyna zaginiona pod galerią bo są tam podobno jakieś porwania młodych dziewczyn na organy. Porwania te mają miejsce w biały dzień, a jedną z dziewczyn miał nawet taksówkarz uratować.

   Co musiała poczuć rodzina zaginionej Joanny kiedy uradowany sąsiad przyleciał do nich z informacją że znaleziono jej trupa pozbawionego organów w lesie??. Jeszcze żądnego ciała nie znaleziono i dziewczyna jest oficjalnie ZAGINIONA, a nie martwa, a Siedlczanie już ją uśmiercili. Fakt – to dobry i ciekawy temat bo w reszcie i w naszym pięknym mieście coś by się działo i było by o czym gadać. Ale na początek to się zastanówcie bo ci sami ludzie co rozpuszczają takie brednie (siostra przyniosła takie rewelacje ze szkoły dla opiekunek środowiskowych, i do dziecka) w maju pójdą do urny zagłosować na prezydenta Polski, a kilka miesięcy później na posłów, także tego….

   O Joannie wiem tyle że jej zdjęcia wiszą na klatkach, nie znam jej i nie mam innych informacji na jej temat.

   Polubienie

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: