Horror z życia wzięty ciężarnej chrześcijanki z Pakistanu

W Holandii powstała już pierwsza w Europie muzułmańska partia stawiająca wyżej wiarę w Allaha niż holenderskie państwo, domagająca się powstania w ichniejszym parlamencie specjalnej sali do muzułmańskich modłów (a przecież w Holandii jest rozdział kościoła od państwa) i jeszcze sprzeciwiająca się, czasami w brutalny – fizyczny sposób obecności kobiet w polityce. Muzułmanie mają na starym kontynencie coraz lepiej – zasiłki, przywileje, meczety i mogą sobie już więcej niż autochtoni nawet ich kosztem. A MikeHarry odwraca kota ogonem i przeczytacie teraz jak ci muzułmanie odwdzięczają się chrześcijanom u siebie. Państwo Islamskie (ISIS) już dawno prześcignęło w chamstwie i okrucieństwie niejaką Trzecią Rzeszę, a ostatnio napisałem o chrześcijańskim małżeństwie pracującym w pewnej pakistańskiej prowincji i spalonym tam żywcem w piecu przez muzułmański tłum, rzekomo na polecenie ich szefa. Teraz wynosimy się ze starego kontynentu nazad do Pakistanu gdzie ostatnio ofiarą muzułmańskiego tłumu padła 28 letnia chrześcijanka w ciąży, także pracująca dla muzułmanów jako pomoc domowa. Pracodawcy postanowili ukarać ciężarną kobietę za złą pracę…

Obrzydliwa, chamska zbrodnia

Ów muzułmański tłum uznał najwyraźniej że 28 letnia chrześcijanka źle pracuje i rozebrał ją do naga przez pół godziny gonił tak po ulicy na widoku przechodniów i jeszcze większego tłumu. W wyniku tej kary, którą wymyślili wyznawcy jedynego, słusznego Boga dla niewiernej suki jej dziecko zmarło. Po wszystkim zostawili ją nagą na ulicy, a pomogła jej jakaś staruszka, która dała jej ubranie. Nie wiadomo jednak czy to chrześcijanka czy muzułmanka. Potem do szpitala zabrali ją krewni, ale dziecka nie udało się już uratować. Organizacje broniące w Pakistanie praw kobiet twierdzą że policja nikogo jeszcze nie aresztowała, chociaż nazwiska oprawców młodej chrześcijanki są powszechnie znane.

I co się dziwić, spodziewaliście się reakcji policji??przecież to chrześcijanka, tak z nią trzeba. Policja może tam tylko pochwalić czyn godny wyznawców Allaha poczyniony na jego cześć. Przecież pakistańscy policjanci też są wyznawcami religii pokoju, tak samo jak muzułmańskie tłumy….

Na odwrót

W Marsylii (Francja) muzułmański tłum zlinczował dwóch policjantów chcących sprawdzić tożsamość kobiety w hidżabie. Zapewne policjantów skarcono za ich złą pracę, a nazwiska muzułmańskiego tłumu są marsylijskiej policji powszechnie znane, mimo to nie będzie żadnej reakcji ze strony ichniejszych władz stających się powoli coraz bardziej muzułmańskimi z okazji napływu imigrantów z Algierii, Maroka….

A teraz włącz wyobraźnię…

Wyobraźcie sobie że na ulicy Brukseli czy Madrytu banda kiboli goni nagą, ciężarną kobietę, którą wcześniej rozebrała. Kobieta ma trochę podpalaną cerę, więc wykrzykują rasistowskie hasła i bluzgi. Większość z nich jest pijana, gonią ją wymachując pustymi butelkami bo jest ciemniejsza na twarzy od nich. Wreszcie między tłum kiboli, a nagą biedaczkę wjeżdża radiowóz,policjanci oddają strzały ostrzegawcze w powietrze, a tłum kiboli się rozchodzi. Kobieta o ciemnej twarzy pada na ziemię, a po wewnętrznej stronie ud zaczyna lecieć jej krew…..

Czy hiszpańskie władze nie zareagują w związku z takim potraktowaniem kobiety z muzułmańskiej mniejszości przez rodzimych faszystów i neonazistów??. Czy nie będzie bólu dupy we wszystkich europejskich telewizjach i gazetach??. I co by ta muzułmańska mniejszość zrobiła wtedy hiszpańskim władzom….

Pozdro dla płonących samochodów i wybitych szyb!.

MikeHarry

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: