PIC siedlecki czyli osiągnięcia ludzi prez. Kudelskiego po dwóch kadencjach 2006-2014

No to jedziemy z tym koksem, czyli co zawdzięczają Siedlce rządom PISu po 8 latach. W mieście w którym na stołki w miejskich spółkach dostawać się trzeba z nadania partyjnego, a działki kurii oddaje się za psi grosz, działaczom PISu stawia się pomniki i nazywa ich imieniem ulice, a praca jest tylko dla partyjnych towarzyszy…

  1. Siedlce są najbardziej zadłużonym miastem powiatowym w kraju (300 milionów zł długu) na spłacenie którego poszło 50 milionów zł z wyprzedaży majątku miasta
  2. Drugie 50 milionów zł z wyprzedaży majątku miejskiego poszło na Ratusz

Poczynania co poniektórych pisowskich towarzyszy:

  • Dla tłustej pensji w biurze prezydenta w 2006 r. mandat radnego oddał Sz.p. Mariusz Orzełowski, a głosowało na niego wtedy ponad 750 wyborców. W 2010 r. zagłosowało na niego ponad 1200 wyborców, a oddał mandat za stanowisko wicedyrektora w CKIS.
  • Zastępczyni prezydenta zapomniała o wszystkim co obiecała wyborcom dostając 1300 zł diety radnego, a teraz p. Anna Sochacka (bo o niej mowa) jest wiceprezydentem Siedlec i zarabia na miesiąc ponad 12 tys zł. Można?? – Można!. Jest praca!. Pani Sochacka posiada poza tym akcje, nieruchomości i oszczędności o łącznej wartości ponad 700 tys zł!.
  • Jeden z donów familii Orzełowskich zarabia obecnie jako wicedyrektor CKIS ponad 10 tys zł zamiast 1300 zł jako radny. Na swoje szczęście oddał mandat po wyborze go na radnego. Familia ta współrządzi miastem już od ładnych paru lat.
  • I wreszcie Kemal Mustafa AtaKudelski i capo di tutti capi w randze prezydenta miasta, pan Wojciech z PISu od dwóch kadencji. Doprowadzający nasze w pełni zelektryfikowane i odkułaczone miasto do bankructwa. To on stworzył te wszystkie urzędniczo-biznesowe klany i familie pasożytujące na ciałach podatników siedleckich już od 8 lat. Będzie on dążył do celu po trupach, a w koalicję w Radzie Miasta wszedłby i z NSDAP. Ale co tam kiedy są stołki w spółkach miejskich, można gębę przymknąć. Zarabia podobno jakieś 13 tys zł miesięcznie,a nieruchomości ma na ponad 1 360 000, 00, oszczędności pana Kudelskiego są warte około 185 tys zł

W ogóle większość pisowskich radnych zrzekała się mandatów zaraz po wyborze na rzecz darowanych przez swojego capo stołków w spółkach miejskich na które jest systematycznie przez te familie i klany rozkładany dług miasta bo chyba po to one są. A zwykły mieszkaniec Siedlec nigdy nie będzie miał takiego życia jakie te klany i familie mają na jego koszt…..

*Dane z oświadczeń majątkowych ww. i z upublicznionych już wcześniej informacji.

Tylko jeden odnośnik do popkultury mi na myśl przychodzi co do powyższego:

A z innej beczki to w niedzielę wyborczą miała miejsce prowokacja wyborcza z moim udziałem i była prawie udana. Ale od publikacji się narazie wstrzymuję z powodu niejasności. Dodam tylko że chodziło o kupowanie głosów za 40 zł w jednym z siedleckich okręgów i prawie zarobiłem na dwie flaszki….

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: