MikeHarry wrócił!…z Częstochowy. 7777777777

Byłem przez długi czas w rozjazdach i wchłaniała mój czas i mnie całego kampania wyborcza, ale o tym już więcej nie napiszę bo jest cisza….Wczoraj postanowiłem nakarmić jednak swojego ducha co rzadko robię i wybrałem się ze znajomymi do Częstochowy i Jasnej Góry. Po tym co tam zobaczyłem umocniła się trochę moja wiara tzn. przekonałem się że Duch Święty i opętania to nie są tylko jaja dla starych babć i telewizji. Podczas spotkania i mszy świętej z modlitwą uwielbienia, modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne i fizyczne i o wylanie Ducha Świętego widziałem ludzi zapadających w sen na skutek działania Ducha Świętego, dostających ataków śmiechu i płaczu, a czasami drgawek. Opisuję to bo pierwszy raz widziałem coś takiego na oczy, do wczoraj tylko o tym słyszałem i myślałem że to nie bardzo prawda, a wszystko jest wyreżyserowane. Ludzie na których podziałała ta moc nawet pewnie nie wiedzieli że coś w nich siedziało i ujawniło się podczas 5-cio godzinnego spotkania około 8 tys. osób na zimnej częstochowskiej łące!. Nigdy nie wiemy co siedzi nam w głowie!. Tak to jest że od uczestnictwa w satanistycznych mszach, wywoływania duchów, czy seansów z tablicą ouija możemy zapaść w chorobę, wcale nie objawiającą się fizycznie, mogącą w ogóle nie objawiać się przez całe życie.

Na mnie nic tam nie podziałało, nie wiem dlaczego, może po prostu mam za małą wiarę. Nie wystarczy tylko chodzić do kościoła i rzucać banknoty na tacę, trzeba wierzyć!. A ja nie wiem skąd mam wiedzieć czy wierzę naprawdę czy tylko wydaje mi się że wierzę i może dlatego nie odczułem żadnego działania. Pewien egzorcysta opowiadał kiedyś że w trakcie egzorcyzmu demon powiedział mu że ten nie może go wygonić bo on nie wierzy! (ksiądz) i demon powiedział że w tym kościele tylko 5 osób wierzy, a kościół był wypełniony ponad 200 osobowym tłumem. To jak to wreszcie jest z tą wiarą??. Czy chodzący do kościoła z powodów obyczajowo-zwyczajowych wiedzą że nie wierzą, a chodzą tam dla oka – bo sąsiad chodzi i żeby pokazać się księdzu??. A może myślą i mówią że wierzą bo chodzą do kościoła i dają na tacę??

5 godzin autokarem w jedną stronę, 5 godzin spotkanie w Częstochowie, godzina na Jasnej Górze w sanktuarium. Nie dopchaliśmy się tylko do ołtarza i obrazu Matki Boskiej i nie dziwota bo mieliśmy tylko godzinę, a ze wszystkich naw bazyliki nacierały tam tłumy ludzi – około 8 tys. 5 godzin nazad do domu autokarem i modlitwa za dusze czyśćcowe, które mogą nam się za te modlitwy odwdzięczyć jak się okazało. Wyjechaliśmy 0 5:00 rano,a nazad w domach byliśmy na 0:00, ale było warto wystawić nos poza swoją parafię i zobaczyć na własne oczy jak działa Duch Święty. Moje podejście do wiary się po wczorajszym trochę zmieniło, gdy zobaczyłem że to nie tylko chodzenie do kościoła!. Polecam i wam – to coś znacznie lepszego niż zwykła msza, coś niesamowitego!. Przyjechali ludzie z różnych miast Polski,a nawet z zagranicy – Anglii,Niemiec,Norwegii, Słowacji…takie tłumy chyba też o czymś świadczą. Wyjazdy są co miesiąc i gorąco wam polecam chociaż raz. O szczegółach pod nr. tel:506737780.

SAMSUNG

SAMSUNG

Inna beczka

A w trakcie kampanii wyborczej która się na szczęście skończyła MikeHarry odwiedził z materiałami wyborczymi miasta w naszym pięknym regionie tj. np. Mińsk Maz. i Węgrów, Łosice, Żelków,Skórzec i wiele gmin i powiatów. To jeszcze nie koniec bo przez 2 tygodnie po DZISIEJSZYCH wyborach trzeba jeździć i te wszystkie materiały ściągać bo jak nie to dopie***lą karę.

A jak macie na coś słodkiego ochotę to se zjedzcie na śniadanie 7Days`a, obejrzyjcie se kryminał pt. „Siedem„. Polecam, bardzo dobry, tylko nie zbijcie lustra bo będziecie mieć 7 lat nieszczęścia. Ja to dzisiaj nawet kawę jak se zrobię to 7 razy zamieszam i zeżrem 7 kanapek na śniadanie

MikeHarry

 

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: