Hitleryzm po muzułmańsku, czyli jak trafić do pieca za palenie rzeczy po zmarłym ojcu

Kilka dni temu w pakistańskiej prowincji Pendżab doszło do zdarzenia rodem z Auschwitz czy Majdanka, a sprawcami jego byli wyznawcy religii pokoju, którym coś ujebało się we łbie najprawdopodobniej na podstawie plotek.

Karą za rzekome sprofanowanie Koranu przez 31-letnią kobietę w ciąży było tam spalenie jej i jej męża w piecu służącym do wypalania ceramiki po uprzednim pobiciu przez 100 muzułmanów. Chrześcijańskie małżeństwo zostało oskarżone o spalenie świętej księgi muzułmanów zawierającej słowo ichniejszego Boga, potocznie zwanej Koranem. W mieście Lahaur w którym doszło do tego jakby poniekąd nie zbyt ekumenicznego incydentu wcześniej już dochodziło do antychrześcijańskich ekscesów jak i w samym Pendżabie.

Niewola

Przed spaleniem w piecu dy wypalania ceramiki znajdującym się w fabryce ceramicznej w której chrześcijańskie małżeństwo pracowało, zostało tam zaatakowane przez tłum 100 muzułmanów i więzione w niewoli przez 2 dni. Warto tutaj jeszcze raz wspomnieć że spalona w piecu przez muzułmanów 31-letnia chrześcijanka była w ciąży.

O co poszło?

Kilka dni wcześniej zmarł ojciec 35-letniego chrześcijanina, a jego żona sprzątała jego dom i spaliła kilka niepotrzebnych rzeczy po ojcu małżonka. Fakt palenia osobistych rzeczy po ojcu męża zauważył przypadkowy muzułmanin i w swojej wspaniałomyślności uznał że kobieta pali też karty Koranu. (Widocznie dawno nie było sensacji w mieście). Ów rezolutny, wierny i uprzejmy muzułmanin rozpowszechnił taką informację wśród swoich braci w wierze…A potem to pewnie jakoś tak samo wyszło…

Wątek pracodawcy

Według innych źródeł do zbrodni miał nakłaniać właściciel fabryki w której pracowało chrześcijańskie małżeństwo. Miało pójść o osobiste porachunki, a ten wykorzystał tylko okazję do zemsty za coś czym narazili mu się pracownicy.

Na pocieszenie

Wyznawcy religii pokoju zostawili na szczęście przy życiu dzieci spalonej w piecu fabrycznym pary. (Źródło zagraniczne podaje ten fakt jako pocieszenie).

Doniósł: MikeHarry

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: