Wpis świąteczny – halloween`owy

Wróciłem właśnie z cmentarzy i niech mi będzie wolno w to szczególne święto, które będzie kiedyś świętem każdegoz nas złożyć hołd tym, których już z nami nie ma tymi o to teledyskami:

A te to już na halloween, sataniści mają dzisiaj swoją Wigilię, inicjacje i poświęcenia….

(Wykop dwa groby)

I mam dla was krótki donos z Rosji bo Rosja to stan umysłu, a nie kraj i do takiego święta też pasuje.

Rosyjski historyk

Uważany za geniusza i znający 13 języków rosyjski historyk wykopywał ciała martwych dziewczynek z  cmentarzy w całej Rosji. Przewoził je do domu i mumifikował, przebierał za lalki i organizował przyjęcia immieninowe. Jego sielskie życie skończyło się gdy został przewieziony do psychuszki, której już raczej nigdy nie opuści, ale MikkeHarry na to nie liczy bo Rosja ro stan umysłu, a nie kraj i wszystko jest tam możliwe

46n letni mieszkaniec Niżnego Nowogrodu zachowywał się jak normalny obywatel byłego ZSRR i może dlatego sąsiedzi nic nie zauważyli, nawet tego że musiał w jakiś sposób przemycać do swojego domu trupy. W domu przebierał zwłoki za lalki i kręcił filmy video z uroczystości które im organizował. Rosyjska policja (milicja?) zabezpieczyła kasety video dokumentujące tą przerażającą kolekcję. Policja poinformowała również że zbierał informacje o każdym dziecku które wykopał, a na komputerze miał zapisane instrukcje jak robić lalki z ludzkich zwłok. W domu grozy pana Moskwina jego rodzice którzy odwiedzili go po latach odkryli to makabryczne znalezisko – zmumifikowane ciała dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat i to oni wydali swojego syna policji. Sąd uznał że Moskwin nie może iść do pierdla bo jest chory psychicznie, a rosyjskie MSW upubliczniło materiały operacyjne policji z jego domu , między innymi te zdjęcia:

MoskwinMoskwin

mosk

mosk0Mam nadzieję że halloween`owa historia z życia wzięta się podobała,a na koniec dwa zestawienia filmów grozy/horrorów. 

 

One thought on “Wpis świąteczny – halloween`owy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: