Unijna kasa na Afganistan początkiem nowego Dżihadu?

Podaje tą informację jako drugi w Polsce bo temat Komisji Europejskiej łozącej unijne fundusze na rozwoj państw trzeciego świata to temat nie zbyt interesujący dla mendiów gównego rynsztoka…

A za co Unia chce płacić Afgańczykom prawie półtora miliarda euro do 2020 r.??

 • Stworzenie miejsc pracy
 • Stworzenie instytucji państwowych
 • polepszenie życia ludności
 • sprawienie że afgańskie społeczeństwo będzie bardziej słyszalne i widzialne na arenie międzynarodowej
 • stworzenie afgańskiego rządu unii narodowej (WTF!!??)*
 • rozwój miast i rolnictwa (za dotacje, a potem limity produkcji??)
 • profesjonalizację policji (żeby umiała sobie radzić z wszczynającymi burdy na afgańskich ulicach muzułmanami??:D)
 • sektor zdrowia
 • demokratyzacja!!
 • wzmocnienie państwa prawa:D
 • rozwój gospodarczy
 • stabilność społeczna

Na osiągnięcie tych celów w Afganistanie Unia Europejska wyda szczegółowo po paręset milinów euro, a 300 milionów zostanie jeszcze „na zachętę” rozdane Afgańczykom. Zapewne tylko tym którzy znajdą ciepłe posadki w sfinansowanym przez UE nowym „afgańskim” rządzie, czy lekarzom, którzy będą przepisywać Afgańczykom recepty na leki produkowane przez koncerny farmaceutyczne faworyzowane ulgami w UE…. Życie ludności się nie polepszy tylko uzależni od unijnej kasy, zechcą coraz więcej dotacji i kredytów,powstaną afgańskie agendy specjalizujące się w żebraniu o dotację z Brukseli. Wzmocnienie państwa prawa i demokratyzacja za miliardy euro??. – Tutaj nasuwa się polskie hasło – „20lat wolności”, ciekawe jak będzie wyglądał Afganistan po 20 latach takiej „demokratyzacji” dokonywanej przez kontrolę społeczeństwa nad rządem, mediami i instytucjami, bo takie są niby założenia tej demokratyzacji. A komu będą służyły instytucje państwowe stworzone za unijną kasę??. Jakie będą wdrażały reformy??. Pod czyje dyktando??. – To już chyba wiadomo….

*Co do tego rządu…to UE jest wtajemniczona w szczegóły programu reform!. Cokolwiek to znaczy!.

Na taki pomysł wpadnięto podczas corocznego spotkania Banku Światowego (fuuu!) i Międzynarodowego Funduszu Walutowego (znów żydostwo i masoneria!) w Waszyngtonie, a wpadło na niego dwóch uczestników tego spotkania – jakiś unijny komisarz (mniejsza o to jaki) i przedstawiciel prezydenta Afganistanu. Miliardy euro mają iść tam gdzie są najbardziej potrzebne i tam gdzie się je najskuteczniej wykorzysta (rozkradnie?). Ta „pomoc” mieści się w ramach globalnej akcji wsparcia prawie 20 miliardami euro państw niby rozwijających się a Ameryce Środkowej, Azji i Afryce. A żydopedalski jewrosajuz jest już podobno w trakcie wymyślania nowych programów pomocowych…

Miejsca pracy może i będą bo trzeba będzie pozatrudniać pożytecznych durniów i pachołków Brukseli którzy te darowane fundusze będą przyznawać i rozdzielać, czyli – urzędników w nowo powstałych dzięki dobroduszności europejskich podatników, którzy jednak o tym nie wiedzą instytucjach państwowych. Coś się tak MikkeHarry`emu zdaje że te instytucje zostaną powołane właśnie do takich i takim podobnych celów. I chyba tylko ten punkt się uda!.

Islamska Republika Afganistanu!

Jedna rzecz mnie męczy tzn. Afganistan jest republiką islamską zamieszkaną przez prawie 31 milionów muzułmanów (podobno tych najbardziej wściekłych), mieszkają tam Pasztunowie, Uzbecy, Tadżycy, Hazarowie, Turkmeni…aż w końcu talibowie i wiele klanów, czy rodzin wyżej wymienionych. Starszyzna plemienna tychże ludów kontroluje tam te lokalne społeczności i chyba to właśnie u nich będzie to najskuteczniejsze wykorzystanie funduszy unijnych. Ichniejsze społeczeństwo nie ma jednolitej struktury, a większość ludności to właśnie muzułmanie (bo protestanci, czy Hinduiści nie stanowią nawet połowy procenta). I właśnie stąd moje pytanie – Co na to Islam??!. Korany, szariaty,sunnici, szyici, Państwo Islamskie w Iraku i Syrii (czyż nie wypadałoby żeby wystąpiło w obronie braci w wierze z Afganistanu gnębionych miliardami euro od niewiernych psów z Europy??!!). Bo nie jest znana raczej, jeszcze opinia afgańskiego społeczeństwa (tych ww.) na ten temat.

A Żydobolszewicki Jewrokolchoz można teraz oskarżać o finansowanie potencjalnych terrorystów,ooo.

Idzie nieznane, idzie złe. Dzięki UE!. Idzie wojna??.

Allah akbar!

MikkeHarry

 

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: