Polki praca w Szwajcarii

Nie dowiecie się z tego posta jak znaleźć robotę za granicą i nie dowiecie się tego co chcę napisać z „polskiej” telewizji czy innych „naszych” mediów. Ostatnio głośna w Szwajcarii jest sprawa o facecie który udusił w luksusowym hotelu ekskluzywną dziwkę (bo tak lubił, co kraj to obyczaj:D). I nic w tym ciekawego by dla nas nie było gdyby tą dziwką nie była nasza rodaczka-  25 letnia Justyna, której losem tak to przejęły się media w Polsce. A gdyby to Polak zabił Szwajcarkę gdzieś w Kielcach??….

Za szwajcarskimi źródłami:

Szwajcar (47 lat) był stałym klientem polskiej dziwki Justyny (25 lat) i zabił ją tydzień temu w nocy w ekskluzywny mhotelu w Zurychu w dzielnicy Dolder nad jeziorem zuryskim. A hotel ten to światowa sieć hoteli – „”Dolder Grand Hotel”!. A po wszystkim tak że nikt nie zauważył wyniósł jej ciało w walizce do domu….

Spotkanie obojga w hotelu zarejestrowały kamery przemysłowe, ale tego jak ją dusi w pokoju to już nie. Policja nie podała jeszcze dokładnego czasu zabójstwa i jego podłoże też jest nie jasne. Pewna jest tylko ta noc i brak jakiegoś zdradzającego śladu w pokoju, który mógł by naprowadzić policję w Zurychu na trop. Wiadomo że sprawca użył walizki/nesesera żeby przenieść nie zauważenie ciało przed kamerami hotelowymi i recepcją.

Jeździł z ciałem w samochodzie i zawiózł je do innej miejscowości w dystrykcie Meilen w zuryskim kantonie prosto do swojego domu. Następnego dnia o Polkę zaczęła się martwić rodzina bo nie przyjechała do kraju w odwiedziny, poza tym codziennie dzwoniła. Brunetka pracowała w Szwajcarii od roku jako tancerka w różnych „clubach” i w jednym z takich „Bumsclubów” 😀 odmeldowała się u swojego „szefa”, do domu i dzień później spotkała swojego stałego klienta…

Rodzina zadzwoniła do pracodawcy u którego ostatnio była Justyna i jemu i paru jej „koleżankom z pracy” przypomniało się jedno nazwisko/imię. Jakaś barmanka powiedziała a nawet że do niego zadzwoniła, ale zimnym jak lód głosem powiedział że nie spotkał ostatnio swojej ofiary. Rodzina nadała ogłoszenie o zaginięciu i któregoś ranka policja w miejscowości Küsnacht aresztowała sprawcę, a sponiewierane ciało odnaleziono w jego domu.

Jak się potem okazało zatrzymany jest szwajcarskim bankierem!,a inne straszne szczegóły wykazały że ciało w walizce przeleżało w piwnicy z winami w jego domu, a jego narzeczona/ partnerka o trupie pod swoim dachem dowiedziała się dopiero podczas aresztowania swojego faceta!.

Szwajcarska gazeta „Blick” opublikowała niby bliższe szczegóły dotyczące mordu młodej Polki:

Po tym jak szwajcarski bankierem przyniósł w walizce zabitej przez siebie prostytutki do swojej piwnicy z winami to szczególnie perfidnie żeby ciało nie zaczęło śmierdzieć podkręcił temperaturę w tej domowej winiarni na niższą. Jak już wyżej wspomniałem partnerka sprawcy dowiedziała się o całej sprawie dopiero jak aresztowano jej faceta i to w jego urodziny – razem zamieszkiwali dwa leżące ponad sobą (obok siebie) mieszkania.

Nie jest do dzisiaj jasne dlaczego młoda Polka musiała umrzeć (śledztwa i dochodzenia nadal trwają). Miejscowi z którejś dzielnicy miasta sprawcy mówią że był on znany w wielu „clubach”: (:d) i ich znajomy bankier lubi ekstremalne zabawy z duszeniem i duszenie kobiet aż do utraty przytomności podczas seksu….

W Zurychu często zdarzają się morderstwa prostytutek. Ostatnio wyłowiono też z rzeki zwłoki bułgarskiej dziwki, która jednak była trochę starsza od Polki (36 lat) i pracowała na ulicy pod latarnią w Lucernie.

schweiz

Jedźcie Polki do roboty za granicę!. Szwajcaria czeka!. Przeżyjecie horror godny tego bloga albo nawet i tego wpisu!. Zboczeńcy też!. Chociaż w naszych mediach tak się interesują losami rodaków za granicą jak widać. A o mordach w Islamskim Państwie Syrii i Iraku jest co trzecia migawka w każdym serwisie informacyjnym to o mordzie na POLCE dowiedzieliście się z bloga MikeHarry`ego.! I tylko jedna rzecz przychodzi mi na myśl… (link na dole – słuchać). I celowo kategoryzuję tego posta do horrorów bo jak widać horror to nie tylko zmyślony i zrealizowany scenariusz….

Reklamy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s