Timecop 2: The Berlin Decision (Strażnik czasu 2…)

No to żeby nie robić z gęby dupy, jak żem wczoraj napisał na koniec posta – „Timecop 2: The Berlin Decision”.

Ten sequel części z1994 r. opowiada o strażniku czasu Ryan`ie Chang`u któren to ma zapobiegać zmianom czasu w przeszłości i cofa się do tego celu w czasie. Ale jeden przestępca opracował sobie plan dzięki któremu tak zadziała w przeszłości że zmieni przyszłość np. pozabija rodziców niektórych bohaterów żeby ci się nigdy nie urodzili i w ten sposób uzyska kontrolę na przyszłymi wydarzeniami.  Żeby zapobiec tym nieszczęsnym zmianom detektyw Chang cofa się do przeszłości coby odnaleźć i zatrzymać pierdolniętego kryminalistę. Bo jak się potem okazuje taki siedzi w przeszłości we więźniu dla obłąkanych przestępców.

Akcja filmu zaprowadzi widza między innymi do czasów dzikiego zachodu gdzie główny bohater odsiaduje karę za jakieś przewinienia w czasie. I zaprowadzi do nazistowskich Niemiec, gdzie grupa czasowych skoczków spróbuje zabić Hitlera. Czy uda się bandycie przejąć kontrolę nad przyszłością??. Czy uda się zabić Hitlera??, itd. – Polecam seans.

Film jest już pozbawiony pseudonaukowego bełkotu w przeciwieństwie do swojego prequela, ale nadal pierwszeństwo przed akcją mają dialogi. Dużo, dużo gadania, a akcja przypomina bardziej scenki komediowe z Jack`iem Chang`iem niż Sci-Fi. Dialogi też są czasami śmieszne. A gra aktorska??. Cóż do takiej bajki nie było co wybrzydzać i większość ról ujdzie w tłoku. Produkcja nie straszna, właściwie nijaka, bardziej adaptacja komiksu niż kontynuacja innego filmu. Takie tam fantastyczne pierdoły do poduszki. Ale dla dzieci i młodzieży. Krótkie, zwięzłe i nie sposób nie zrozumieć fabuły. Elementy sztuk walki przedstawione w filmie to też raczej wymysł jakiegoś dziecięcego umysłu, a nie karate czy kung-fu.

MikeHarry.

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: