Google – straż moralności, Facebook`owe rewolucje i homofobia po turecku…

Jakiś austryjacki prawnik złożył do wiedeńskiego sądu handlowego skargę na Facebook`a za złe chronienie danych osobowych. Zarzutów jest od cholery i ciut, ciut między innymi współpraca z amerykańską agencją NSA. Zawiadomienie to złożył w imieniu wszystkich Europejczyków i domaga się po 500 euro odszkodowania od Face`a dla wszystkich użytkowników jego. (No na tyle ludzi to chyba i taki gigant poczuje lżejszy portfel, chociaż na jedną osobę kwota mała),cały cyrk będzie się odbywał wg. prawa w Kaliformii i wg. niego można zaskarżyć wysokość roszczenia jeśli będzie przesadzone tj. można oskarżyć o to że za dużo odszkodowania się chce, a u nas to się po prostu nazywa – wyłudzenie. No, cóż w Kaliformii ludzie ludziom życie utrudniają, domyślam się tylko kto tam sądami rządzi, ale nie napiszę bo będzie nieprzyjaźnie – domyślcie się sami. Wreszcie się może dobiorą do dupy wielkiej bazie danych MOSSAD`u i CIA bo to na ich serwery trafiają dane z Facebook`a. Dane o wszystkich użytkownikach, nie wiem po co jakiemuś ramsadowi i przyszłemu premierowi Izraela, czy siwemu murzynkowi za dębowym biurkiem, spoglądającemu na zegarek za parę tysięcy dolców i myślącemu że na świecie są tylko 3 państwa upodobania kulinarne i preferencje sexualne, nr. telefonu, miejsce zamieszkania jakiegoś europejskiego gówniarza w faszystowskim kraju na terenie którego były polskie obozy…Nie sądzę żeby jakieś kary finansowe powaliły tak wielką firmę jak Face… czy jej domniemanego twórcę – studencika, który nie miał nawet pieniędzy na takie przedsięwzięcie, ale za to miał na nazwisko (o zgrozo!) Zuckenberg.

A tym czasem w najbardziej hipokrytycznym państwie na świecie, które w skrócie nazywa się USA firma Google powiadomiła odpowiednie władze że przez konto jednego z użytkowników poczty została przesłana dziecięca pornografia, znaczy się pedofilska (USA to wielki kraj, wszystko tam jest). Facet został zaraz aresztowany (i bardzo dobrze!) bo nie chodzi mi o sam fakt aresztowania pedofila tylko o to że Google i Facebook`i mają dostęp do takich danych o użytkownikach swoich. Mogą do tego stopnia infiltrować nasze poczty i konta że odwalają robotę za organy ścigania – ścigają pedofilii!. Takie serwisy mają więc wiedzę iście prokuratorską i mogą każdego z nas wysłać za kratki. A te dane gdzie idą??. No??. Komu to potrzebne??. Patrz. wyż. – to o Face….

Przenosimy się do całkiem innego kraju, bo służenia w tureckim wojsku obowiązek mają wszyscy mężczyźni , którzy skończyli 18 lat oprócz UWAGA – homoseksualistów!. Jeden z drugim taki nazwę go tutaj łagodnie – odstępca musi udowodnić tureckiemu WKU że jest ped…, przepraszam – odstępcą i już nie musi służyć we woju, jak tureckie kobiety. Swoją drogą ciekawe jak to udowodnić – potwierdzi partner??. Z aktu ślubu raczej nici bo chociaż Kemal Mustafa…Allaha przegonił z publicznej przestrzeni i zamknął go w domach to Turcja nie jest na tyle laickim państwem żeby w meczetach dawać jakby poniekąd islamskie śluby pederastom. A o tym panu któren zakazał swoim rodakom noszenia tych szkaradnych prześcieradeł na łbach (do turbanów pije) i fezów (takie czerwone rondle z pomponami) będzie kiedyś tam inny, specjalny dla niego wpis. Ale czyż kazać odstępcy udowadniać swoją sexualną orientację to nie jest aby Homofobia??!!. Lobby LGBT musi słabo działać w kraju kawy i kebabów skoro za takie traktowanie odstępcy nie potraktowali ich jeszcze ciepłym ch**em. Ciekawe jakby wyglądała walka tureckiego (muzłumańskiego jakby poniekąd) społeczeństwa z przedstawicielami ww. grupy jeśli ta zaczęła by im mieszać w życiu publicznym jak wcześniej Kemal…

Aha i jeszcze Niemcom się dostanie we w tym wpisie. U naszych „Sąsiadów” ludzie zaczynają uciekać z kościołów!. I w tym roku niemieckie kościoły stracą więcej wiernych niż w poprzednich latach z takiego tytułu że podatek na nie ma być upieprzany bezpośrednio z pensji!. W takim razie niemieckie banki zażądały od klientów deklaracji przynależności do danego kościoła. Jak federalna skarbówka bankom i ludziom, tak banki ludziom. A cierpią jak zwykle – wierni. Ciekawe czy ateistom też pobierają podatek na kościół czy wystarczy tylko nie zadeklarować żadnej przynależności, olać to ja u nas wybór między ZUSem a OFE czy samym ZUSem i postawić w jakimś tam oświadczeniu jedną, wielką, pogańską kreskę??. A jeszcze bardziej ciekawe czy niemieccy imigranci płacą podatki na swoje meczety??!!. I czy też będą im upieprzane bezpośrednio z pensji, a oni się na to oczywiście zgodzą bez żadnych protestów??. I czy sam fakt odciągania takiego podatku to nie byłaby przypadkiem islamofobia??…

Chciałem jeszcze teledysk do tematu tu wrzucić, ale się nie da bo go w tej wyszukiwarce nie ma. Posłuchajcie sobie „Słoń/Mikser Demonologia ll – Koyaanisqatsi”.

Wypocił się -> MikeHarry.

 

 

One thought on “Google – straż moralności, Facebook`owe rewolucje i homofobia po turecku…

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: