TelAwizja (jeszcze) polska

Kto tam dzisiaj ogląda telewizję jeszcze??. Nie chodzi mi o powtórki i reklamy.( w tym miejscu fragment wycięty przez cenzurę). Oglądam sobie co chcę, kiedy chcę i bez pieprzonych reklam przez które film trwający dwie godziny może trwać prawie trzy. Polsat tak sobie zapełniał ramówkę Harry`m Potter`em, 3 reklamy po 10-12 minut dają w sumie film o 40 minut dłuższy. Można zapomnieć co się oglądało, można zrobić kupę i dziecko albo nawet zabić kogoś w czasie reklamy. Mnie tam wkurwia to że tracę wątek – o co chodziło i zasypiam zanim się skończy film. Teraz TVN zapełnia sobie ramówki Potter`ami,a Polsat zmienia je raz na 10 lat albo na wizytę premiera Izraela (bo była taka jak jeszcze na stojąco pod stół właziłem), Polsat zachował się jakby przyjechał jakiś półbóg i zmienił ramówkę specjalnie na jego przemówienie!.

Kakofonia informacyjna,podawanie informacji i uzupełnianie jej po godzinie albo całkowite odwracanie kota ogonem (córka Putina w Holandii która okazała się portorykańską miss i kierowca w Sopocie który raz brał narkotyki, a raz pił wódkę, dzisiaj okazało się że jednak nic nie brał). Wiadomości na 5  kanałach i w każdym co innego na ten sam temat. A może to malezyjscy separatyści zestrzelili nad Rosją ukraiński samolot, którym leciała sama krew dla rosyjskich wampirów, bez ciał??. I taką wersję możemy usłyszeć za parę dni. I ta kakofonia z socjalistycznym bełkotem trąbione przez czytanie z promptera i akcentowanie nie na tą sylabę co trzeba (TVN),zdaje się że prezenterzy Faktów nie mówią na co dzień po polsku, ale im to do roboty potrzebne, więc czytają z promptera – napisane jak dla niemieckiego papieża!.

Manipulacje wypowiedziami prawicowych polityków,manipulacje sondażami – pokazywanie słupków w kolorach trudnych do rozpoznania na ekranie czy to pies, czy  chuj (PIS czy PO). Socjalistyczna propaganda, gloryfikacja Tuska i PO. To wszystko praca dziennikarzy w TVN za którą płacimy im abonament, za mistrzowskie mówienie po polsku również, robota na odpierdol bo nawet się nie nauczyli do niej akcentować w języku ludku który okupują ich mocodawcy (bo PO to partia niemiecka finansowana z budżetu SPD – ichniejszych socjalistów). Poziom publicystyki niski i żenujący, ciągle tych samych lewaków zapraszają, Korwin-Mikkego nie zapraszają, ostatnio nawet go wygonili z TVP. Nie chcę tu sugerować już jakie to są telewizje i nie chcę już mówić jakie agentury za nimi stoją bo za jedną stoii niemiecka….. ale kto przeczyta tytuł się dowie.

Fakty TVN – Joseph Goebels.

Pozdrawiam! MikeHarry.

tvn tvn1 tvn2 tvn3 tvn4

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: